Povezane vesti
Hrvatske zdravstvene vlasti: Smrt mladića verovatno povezana sa Astrazenekom
N1 Info 07.12.2021
U martu ove godine preminuo je mladić čiju su smrt Hrvatska agencija za lekove i medicinske proizvode (HALMED) i Hrvatski zavod za javno zdravlje povezali s vakcinacijom vakcinom Astrazeneka protiv kovida. Ovo je prvi smrtni slučaj u Hrvatskoj koji se… »
U Hrvatskoj prvi smrtni slučaj povezan sa vakcinom AstraZeneka
Danas 07.12.2021
Hrvatska agencija za lekove i medicinske proizvode (HALMED) objavila je danas da je smrt 33-godišnjeg mladića u martu ove godine verovatno povezana sa vakcinom protiv korona virusa, prozvođača AstraZeneka. U saopštenju HALMED-a navodi se da je danas… »
Muškarac (33) umro posle prve doze AstraZeneke u Hrvatskoj: Oglasila se agencija za lekove: Verovatno je povezano
Mondo 07.12.2021
Muškarac je preminuo u martu ove godine, 12 dana nakon što je primio vakcinu. Muškarac je preminuo u martu ove godine, 12 dana nakon što je primio vakcinu. Hrvatska agencija za lekove i medicinske proizvode ocenila je smrtni slučaj 33-godišnjeg muškarca… »
Vesti dana »
Vozač koji je izazvao nesreću na Novom Beogradu imao 1,17 promila alkohola u krvi
N1 Info pre 22 minutajoš 59 povezanih
Opkoljeno više od 10.000 ukrajinskih vojnika! Putin obavešten o napredovanju ruske vojske! Peskov potvrdio informaciju!
Kurir pre 57 minutajoš 13 povezanih






