Povezane vesti

Rangnik prelomio, Srbin ponovo kapiten Mančester junajteda!

Rangnik prelomio, Srbin ponovo kapiten Mančester junajteda!

Sportske.net 07.12.2021
Trener Mančester junajteda Ralf Rangnik najavio je pred meč sa Jang Bojsom velike promene u sastavu "crvenih đavola". Nemac je spomenuo i srpskog internacionalca Nemanju Matića koji na njegovom trenerskom debiju nije dobio priliku i čitav meče… »
Maštao o crvenoj zvezdi, sada je kapiten junajteda: Dečaku iz Srbije ispunio se san - ovo će uramiti!

Maštao o crvenoj zvezdi, sada je kapiten junajteda: Dečaku iz Srbije ispunio se san - ovo će uramiti!

Mondo 07.12.2021
Fudbaler koji je svojevremeno bio u mlađim kategorijama Crvene zvezde nosiće kapitensku traku slavnog kluba u Ligi šampiona. Fudbaler koji je svojevremeno bio u mlađim kategorijama Crvene zvezde nosiće kapitensku traku slavnog kluba u Ligi šampiona… »
Rangnik oduševio srpske navijače: Matić kapiten Junajteda!

Rangnik oduševio srpske navijače: Matić kapiten Junajteda!

Hot sport 07.12.2021
Velika čast za bivšeg reprezentativca Srbije! Mančester junajted će u sredu ugostiti ekipu Jang Bojsa. Utakmica 6. kola grupne faze Lige šampiona na programu je u terminu od 21:00h. Dan uoči utakmice na ‘Old Trafordu’ održana je konferencija za… »
Matić dobio kapitensku traku Junajteda: O ovome sam sanjao u Crvenoj zvezdi

Matić dobio kapitensku traku Junajteda: O ovome sam sanjao u Crvenoj zvezdi

Nova 07.12.2021
Srpski fudbaler Nemanja Matić biće kapiten Mančester junajteda na meču protiv Jang Bojsa u Ligi šampiona, otkrio je menadžer Ralf Rangnik. Matić je, posle Nemanje Vidića, još jedan srpski fudbaler koji nosi kapitensku traku slavnog kluba sa Old… »
Prva Rangnikova odluka u Junajtedu: Nemanja Matić je kapiten!

Prva Rangnikova odluka u Junajtedu: Nemanja Matić je kapiten!

Sportski žurnal 07.12.2021
Srpski fudbaler Nemanja Matić predvodiće kao kapiten Mančester Junajted protiv Jang Bojsa u Ligi šampiona, saopštio je trener tog kluba Ralf Rangnik. „O ovome nisam ni sanjao. Kada počinjete da igrate fudbal u malom selu u Srbiji, koji ima samo… »
Matić ponovo kapiten Junajteda: Nosim traku kući, uramiću je

Matić ponovo kapiten Junajteda: Nosim traku kući, uramiću je

Mozzart sport 07.12.2021
"Kada pоčinjete da igrate fudbal u malom selu u Srbiji i kada igrate za tim koji poseduje samo jednu loptu, nije vam san da budete kapiten Junajteda. Sanjao sam tada da zaigram možda u srpskom prvenstvu za Crvenu zvezdu..." Kao čovek koji je bio… »
Matić kapiten Đavola: Možda sam sanjao o Zvezdi, ali…

Matić kapiten Đavola: Možda sam sanjao o Zvezdi, ali…

N1 Info 07.12.2021
Srpski fudbaler Nemanja Matić predvodiće kao kapiten Mančester Junajted protiv Jang Bojsa u duelu poslednjeg kola grupne faze Lige šampiona. Odluku da stamenog vezistu imenuje za kapitena saopštio je novi menadžer Crvenih đavola Ralf Rangnik na… »

Vesti dana »