Povezane vesti

Karleuša je bila naš motor, a Ceca je zgodna za ovo! Bosanac progovorio o svađama sa Ražnatovićkom

Karleuša je bila naš motor, a Ceca je zgodna za ovo! Bosanac progovorio o svađama sa Ražnatovićkom

Mondo 07.12.2021
Član žirija emisije "Zvezde Granda", Dragan Stojković Bosanac otkrio je da li mu nedostaje Jelena Karleuša u takmičenju, a zatim progovorio o svađama sa Svetlanom Cecom Ražnatović. Član žirija emisije "Zvezde Granda", Dragan Stojković Bosanac… »
Zvezdu Granda pitali ko je bolji - Ceca ili jeca? Ovaj odgovor niko nije očekivao, a onda otkrio i ko je najsuroviji u žiriju…

Zvezdu Granda pitali ko je bolji - Ceca ili jeca? Ovaj odgovor niko nije očekivao, a onda otkrio i ko je najsuroviji u žiriju…

Kurir 07.12.2021
Isak Šabanović pojavio se na snimanju novogodišnje emisije, a tom prilikom je za Kurir otkrio šta misli koja je bolja u žiriju Zvezda Granda Svetlana Ceca Ražnatović ili Jelena Karleuša. - Ne znam, nemam problem to da kažem, baš ne znam… »
Sa Cecom se igram, a Karleuša je bila naš motor kog sada nema! Bosanac progovorio i o svađama sa Ražnatovićevom: Zgodna je…

Sa Cecom se igram, a Karleuša je bila naš motor kog sada nema! Bosanac progovorio i o svađama sa Ražnatovićevom: Zgodna je…

Kurir 07.12.2021
Kompozitor Dragan Stojković Bosanac pojavio se na snimanju novogodišnje emisije, a tom prilikom je otkrio da li mu u žiriju nedostaje Jelena Karleuša. - Ne - rekao je Bosanac, a onda dodao: - Jelena je bila jedan motor kome sam ja davao gorivo… »

Vesti dana »