Povezane vesti

Kija ZABLISTALA na promociji nove pesme! Jedan DETALJ će vas oduševiti!

Kija ZABLISTALA na promociji nove pesme! Jedan DETALJ će vas oduševiti!

Svet & Skandal 07.12.2021
Kristina Kija Kockar napravila je gala proslavu, a na promociji nove pesme prošetala je stajling koji je prisutne ostavio bez daha. Naime, Kija je danas za “Hajp” produkciju izdala svoj prvi singl “Da li si dovoljno lud da meni kažeš ne” što… »
Draško mi je čestitao na albumu, videću da li je poslao cveće Kija Kockar o odnosu sa Stanivukovićem, spremna je da ponovo…

Draško mi je čestitao na albumu, videću da li je poslao cveće Kija Kockar o odnosu sa Stanivukovićem, spremna je da ponovo…

Kurir 07.12.2021
Kristina Kija Kockar održava promociju povoom prve pesme "Da li si dovoljno lud da mi kažeš da" sa istoimenog albuma koji izlazi uskoro. Kija je za Kurir progovorila o mogućnosti da ponovo stupi u brak, ali i odnosu sa Draškom Stanivukovićem… »
Draško mi je čestitao, videću da li je poslao cveće! Kija Kockar progovorila o Stanivukoviću - "Mnogi su mi rekli 'da'"

Draško mi je čestitao, videću da li je poslao cveće! Kija Kockar progovorila o Stanivukoviću - "Mnogi su mi rekli 'da'"

Mondo 07.12.2021
Kija Kockar objavila novu pesmu, pa spomenula i gradonačelnika Banjaluke. Kija Kockar objavila novu pesmu, pa spomenula i gradonačelnika Banjaluke. Kija Kockar održala je promociju svoje nove numere "Da li si dovoljno lud da mi kažeš da" sa… »
Tanja Savić pobegla od novinara! Pitali je za Draška Stanivukovića, a njena reakcija govori sve! (video)

Tanja Savić pobegla od novinara! Pitali je za Draška Stanivukovića, a njena reakcija govori sve! (video)

Kurir 07.12.2021
Pevačica Tanja Savić pojavila se na snimanju Novogodišnje emisije, a tom prilikom pobegla je od novinara kada su je uputali za Draška Stanivukovića. Naime, Savićeva je došla u pratnji svog brata, pa je tom prilikom istakla: "Jača polovina je ovde… »
(Foto) Tanja Savić o drašku više neće ni reč,: a Kija se sa njim redovno čuje: Pevačica pokazala jaču polovinu

(Foto) Tanja Savić o drašku više neće ni reč,: a Kija se sa njim redovno čuje: Pevačica pokazala jaču polovinu

Blic 07.12.2021
Kristina Kija Kockar večeras je na promociji svoje nove pesme "Da li si dovoljno lud da meni kažeš da", otkrila da se čuje sa gradonačelnikom Banjaluke, Draškom Stanovukovićem, sa kojim su je mediji spajali. - Čujem se sa Draškom, čestitao mi… »
"Muškarci treba da me se plaše": Mini suknja i bujni dekolte u prvom planu: Kija u izazovnom izdanju na promociji pesme, a…

"Muškarci treba da me se plaše": Mini suknja i bujni dekolte u prvom planu: Kija u izazovnom izdanju na promociji pesme, a…

Blic 07.12.2021
Kristina Kija Kockar večeras je zablistala na promociji svoje nove pesme "Da li si dovoljno lud da meni kažeš da". A u intervjuu za "Blic" istakla je kako bi muškarci u ljubavi trebalo da se plaše da joj kažu da. - Sve moje pesme su autobiografske… »
Kija ZGODNIJA nego ikada! Izbacila novu pesmu i SPOT! (VIDEO)

Kija ZGODNIJA nego ikada! Izbacila novu pesmu i SPOT! (VIDEO)

Svet & Skandal 07.12.2021
Kija Kockar izdala je svoju prvu pesmu posle duže pauze. Pesma je danas imala premijeru i obajveljena je na Jutjubu! Kija je za novu numeru „Da li si dovoljno lud da meni kažeš da” uradila je zanimljiv i provokativan spot, koji će sve ostaviti bez… »

Vesti dana »