Povezane vesti

Majka taksiste koji je ubio ženu i pobegao sa malim detetom: „Van sebe sam“

Majka taksiste koji je ubio ženu i pobegao sa malim detetom: „Van sebe sam“

Nova 08.12.2021
Branko Tasić (38), koji je, kako se sumnja, u nedelju u ranim jutarnjin časovima u porodičnoj kući u smederevskom naselju Jezava ubio nevenčanu suprugu Zoricu Marković (39), a potom pobegao i sa sobom poveo njihovo dvogodišnje dete, radi kao… »
"Van sebe sam, ne znam ni gde sam, ni šta se dogodilo": Porodica i komšije u šoku nakon što je taksista iz Smedereva ubio…

"Van sebe sam, ne znam ni gde sam, ni šta se dogodilo": Porodica i komšije u šoku nakon što je taksista iz Smedereva ubio…

Blic 08.12.2021
Branko Tasić (38), koji je, kako se sumnja, u nedelju u ranim jutarnjin časovima u porodičnoj kući u smederevskom naselju Jezava ubio nevenčanu suprugu Zoricu Marković (39), a potom pobegao i sa sobom poveo njihovo dvogodišnje dete, radi kao… »
Besneo je, bacao se, izgledalo je kao da je lud! Majka prijavila sina koji je ubio ženu! Detalji horora u Smederevu

Besneo je, bacao se, izgledalo je kao da je lud! Majka prijavila sina koji je ubio ženu! Detalji horora u Smederevu

Kurir 08.12.2021
Komšije osumnjičenog Smederevca (42) kažu da je on tri godine tukao i maltretirao suprugu, kao i da imao problem sa alkoholom i drogom. Meštani naselja u Smederevu, gde se u ponedeljak dogodio zločin kada je taksista (42) ubodom nožem u vrat ubio… »
Izgledao je kao da je lud, besneo je, bacao se! Jezivi detalji ubistva u Smederevu, mrtvu snaju pronašla u lokvi krvi

Izgledao je kao da je lud, besneo je, bacao se! Jezivi detalji ubistva u Smederevu, mrtvu snaju pronašla u lokvi krvi

Mondo 08.12.2021
Kako saznaju beogradski mediji, mrtvu snaju u lokvi krvi, zatekla je majka uhapšenog. Kako saznaju beogradski mediji, mrtvu snaju u lokvi krvi, zatekla je majka uhapšenog. Zločin koji se dogodio u ponedeljak u Smederevu, kada je taksista (42), zario… »
Branko na posmatranju: Osumnjičeni za ubistvo supruge u Smederevu smešten u zatvorsku bolnicu u Beogradu

Branko na posmatranju: Osumnjičeni za ubistvo supruge u Smederevu smešten u zatvorsku bolnicu u Beogradu

Večernje novosti 07.12.2021
Kuća u kojoj se dogodio zločin Nakon što mu je određen pritvor do 30 dana, on je smešten u Specijalnu zatvorsku bolnicu u Beogradu, gde će veštaci narednih dana ispitati njegovo psihičko zdravlje, a komisija veštaka doneti sud o njegovoj… »

Vesti dana »