Povezane vesti

Bliska saradnica Džonsona dala ostavku: Ponašanjem sam umanjila važnost pravila kojih se ostali moraju pridržavati

Bliska saradnica Džonsona dala ostavku: Ponašanjem sam umanjila važnost pravila kojih se ostali moraju pridržavati

Blic 08.12.2021
Bliska saradnica britanskog premijera Borisa Džonsona dala je ostavku nakon što se pojavio video u kojem se smeje i šali u vezi sa zabavom priređenom u vladi tokom prošlogodišnjeg božićnog lokadauna, kada su takva okupljanja bila zabranjena… »
"Pobesneo sam kad sam video snimak": Džonson se izvinio zbog lokdaun žurke u Dauning stritu

"Pobesneo sam kad sam video snimak": Džonson se izvinio zbog lokdaun žurke u Dauning stritu

Blic 08.12.2021
Premijer Velike Britanije Boris Džonson izvinio se danas zbog video snimka na kojem se vidi kako se njegovo osoblje smeje zbog izveštaja o žurki u Dauning stritu 10, tokom strogog kovid lokdauna 2020. godine, rekavši da je besan jer mu je rečeno da… »
Džonson se izvinio zbog lokdaun žurke u Dauning stritu: Besan sam…

Džonson se izvinio zbog lokdaun žurke u Dauning stritu: Besan sam…

Nova 08.12.2021
Premijer Velike Britanije Boris Džonson izvinio se danas zbog video snimka na kojem se vidi kako se njegovo osoblje smeje zbog izveštaja o žurki u Dauning stritu 10, tokom strogog kovid lokdauna 2020. godine, rekavši da je besan jer mu je rečeno da… »
Zatvorili zemlju, ukrali im božić a onda organizovali žurku: Britanci besni posle snimka premijerove zabave za praznike…

Zatvorili zemlju, ukrali im božić a onda organizovali žurku: Britanci besni posle snimka premijerove zabave za praznike…

Kurir 08.12.2021
Televizija ITV domogla se snimka visokih zvaničnika Britanije kako pričaju o žurci organizovanoj u Dauning stritu u decembru prošle godine, kada je na snazi bio lokdaun. Tadašnja sekretarka za štampu Alegra Straton snimljena je kako se šali sa… »
Džonsonovo osoblje se šali o božićnoj zabavi: Isplivao snimak, javnost besna

Džonsonovo osoblje se šali o božićnoj zabavi: Isplivao snimak, javnost besna

Nova 08.12.2021
Britanska televizija Aj-Ti-Vi njuz objavila je snimak od prošlog decembra, na kojem se stiče utiisak da se zvaničnici kabineta britanskog premijera šale na račun održavanja božićne zabave u Dauning stritu 10, samo četiri dana nakon što se taj… »
Božićna zabava u doba korone: DŽonsonovo osoblje – To je samo “sir i vino”

Božićna zabava u doba korone: DŽonsonovo osoblje – To je samo “sir i vino”

Večernje novosti 07.12.2021
Foto Tanjug/AP Osoblje kabineta premijera Borisa DŽonsona se može čuti na snimku kako se smeje i pominje „sir i vino“, dok je tadašnja portparolka premijera Borisa DŽonsona Alegra Straton primetila da „definitivno nije bilo socijalnog… »

Vesti dana »