Povezane vesti

Maja i Dalila oči u oči! Ljute rivalke u nikad žešćem okršaju zbog Cara, pljuštale uvrede i pretnje kao nikada do sada…

Maja i Dalila oči u oči! Ljute rivalke u nikad žešćem okršaju zbog Cara, pljuštale uvrede i pretnje kao nikada do sada…

Kurir 08.12.2021
U radio "AmnezijI" Maja Marinković i Dalila Dragojević ušli su u žestok sukob zbog Filipa Cara. Maja i Dalila su stigle u radio spremne da odgovore na sva goruća pitanja veza na njihove turbulentne veze i ljubav sa Filipom Carem: - Da li je moguće… »
Dalila ronila suze, Dejan joj rekao: I dalje si moja! (VIDEO)

Dalila ronila suze, Dejan joj rekao: I dalje si moja! (VIDEO)

Svet plus 08.12.2021
Dalila Dragojević je u pušionici ronila suze zbog svega što joj se dogodilo. Dejan joj se pridružio pa joj očitao lekciju ali i rekao : I dalje si moja, kako god, tu si. To su izbori, ja kada budem osetio potrebu kada ti se bude uneo ja ću… »
Dalila zbog cara polupala prozore: Lomila sve pred sobom! Obezbeđenje je držalo da se ne povredi: "Ne mogu da podnesem"

Dalila zbog cara polupala prozore: Lomila sve pred sobom! Obezbeđenje je držalo da se ne povredi: "Ne mogu da podnesem"

Blic 08.12.2021
Potpuni haos nastao je sinoć na imanju kada se Filip Car obratio bivšoj devojci Dalili Dragojević, zbog čijih reči je ona poludela i počela da razbija sve oko sebe. Dalila je, naime, razlupala sve pred sobom, pa urlala iz sveg glasa na njega… »

Vesti dana »