Povezane vesti

"Razmišljala sam da usvojim dete" veliki intervju Nataše Bekvalac: O odlasku kod psihijatra, ko je kriv za razvode i kako se…

"Razmišljala sam da usvojim dete" veliki intervju Nataše Bekvalac: O odlasku kod psihijatra, ko je kriv za razvode i kako se…

Blic 08.12.2021
Pevačica Nataša Bekvalac kaže da je spremna da bude mama dečaku ili devojčici čija nije biološka majka i otkriva kako se nosi sa problemima roditeljstva, da li joj muškarci prilaze i ko je kriv za krah tri braka koja ima iza sebe. Nataša Bekvalac… »
Treći razvod me je koštao 600 evra! Nataša Bekvalac otkrila i ono o čemu nikada nije pričala - on me spustio na zemlju!

Treći razvod me je koštao 600 evra! Nataša Bekvalac otkrila i ono o čemu nikada nije pričala - on me spustio na zemlju!

Mondo 08.12.2021
Nataša Bekvalac otvoreno je govorila o privatnom životu. Nataša Bekvalac otvoreno je govorila o privatnom životu. Pevačica Nataša Bekvalac je pre dva dana zadivila sve svojim izgledom, kada se pojavila sva u belom i s novom frizurom, a bez… »
Treći razvod me je koštao 600 €! Nataša Bekvalac otkrila detalje iz života o kojima nikad nije priča! Šok priznanje

Treći razvod me je koštao 600 €! Nataša Bekvalac otkrila detalje iz života o kojima nikad nije priča! Šok priznanje

Kurir 08.12.2021
Pevačica Nataša Bekvalac uvek je bez dlake na jeziku govorila o svom privatnom životu, a otvoreno je pričala o izazovima s kojima se suočavala u godini na izmaku. Nataša se osvrnula i na svoje bivše partnere te je otkrila i da je nakon razvoda od… »

Vesti dana »