Povezane vesti

Glumica Suzana Petričević o lavovskoj borbi sa rakom: Porodici sam rekla da imam rak tek kad sam pošla na operaciju

Glumica Suzana Petričević o lavovskoj borbi sa rakom: Porodici sam rekla da imam rak tek kad sam pošla na operaciju

Mondo 08.12.2021
Glumica je otkrila detalje svoje borbe, pa žene upozorila i na prve simptome koje je osetila. Glumica je otkrila detalje svoje borbe, pa žene upozorila i na prve simptome koje je osetila. Naša proslavljena glumica Suzana Petričević početkom godine… »
Suzana Petričević podelila svoju borbu sa karcinomom dojke: Glumica je krila od porodice bolest, a sad ženama poslala važnu…

Suzana Petričević podelila svoju borbu sa karcinomom dojke: Glumica je krila od porodice bolest, a sad ženama poslala važnu…

Kurir 08.12.2021
Proslavljena glumica Suzana Petričević (62) početkom godine otvorila je dušu i progovorila o teškom životnom periodu sa kojom se suočila pre nekoliko godina. Naime, tada je glumici uspostavljena dijgnoza - karconom dojke. Prvakinja Drame Narodnog… »
Glumica o borbi sa karcinomom: Loše sam odglumila, ali je patetika izbegnuta

Glumica o borbi sa karcinomom: Loše sam odglumila, ali je patetika izbegnuta

Nova 08.12.2021
Glumica Suzana Petričević progovorila je o svojoj borbi sa kancerom dojke. Njoj je pre nekoliko godina dijagnostikovan karcinom dojke, a o svojoj borbi sa bolešću je otvoreno govorila u javnosti. Glumica je sada podsetila javnost na prve simptome koje… »

Vesti dana »