Povezane vesti

Pilsel: Ubistvo porodice Zec – zločin ugrađen u temelje Republike Hrvatske

Pilsel: Ubistvo porodice Zec – zločin ugrađen u temelje Republike Hrvatske

Nova 08.12.2021
Drago Pilsel, novinar i teolog iz Zagreba i urednik portala Autograf.hr izjavio je da je ubistvo porodice Zec, koje se dogodilo pre 30 godina u Zagrebu, jedno od najsramotnijih poglavlja hrvatske istorije i da je, kako kaže, "taj zločin ugrađen u… »
Pilsel: Ubistvo porodice Zec – zločin ugrađen u temelje Republike Hrvatske

Pilsel: Ubistvo porodice Zec – zločin ugrađen u temelje Republike Hrvatske

N1 Info 08.12.2021
Drago Pilsel, novinar i teolog iz Zagreba i urednik portala Autograf.hr izjavio je da je ubistvo porodice Zec, koje se dogodilo pre 30 godina u Zagrebu, jedno od najsramotnijih poglavlja hrvatske istorije i da je, kako kaže, "taj zločin ugrađen u… »
Pupovac: Ne bi me čudilo da Milanović odlikuje ubice porodice Zec

Pupovac: Ne bi me čudilo da Milanović odlikuje ubice porodice Zec

Danas 08.12.2021
Predsednik Zoran Milanović ponovo je izazvao besne reakcije javnosti u regionu novom skandaloznom izjavom o slučaju tri člana srpske porodice Zec koju su u Zagrebu 1991. ubili specijalci MUP Hrvatske, takozvani „merčepovci“. Na 30-godišnjicu od… »
"Ne morate vi ići u tri: P***e materine, ja ću" Boris Dežulović oštro odgovorio Zoranu Milanoviću nakon sramne izjave…

"Ne morate vi ići u tri: P***e materine, ja ću" Boris Dežulović oštro odgovorio Zoranu Milanoviću nakon sramne izjave…

Blic 08.12.2021
Hrvatski predsednik Zoran Milanović je komentarisao komemoraciju povodom ubistva srpske porodice Zec u Zagrebu pre 30 godina i rekao da je ostatak porodice pozvan u Vladu, dobili su odštetu i upitao šta još treba. Na tu njegovu izjavu juče je oštro… »
„Ne morate ići u tri pi**e materine…“: Dežulović žestoko odgovorio Milanoviću

„Ne morate ići u tri pi**e materine…“: Dežulović žestoko odgovorio Milanoviću

Nova 08.12.2021
Na izjave predsednika Hrvatske Zorana Milanovića o porodici Zec reagovao je pisac i novinar Boris Dežulović. Predsednik Hrvatske Zoran Milanović komentarisao je danas komemoraciju povodom 30 godina od ubistva Aleksandre, Marije i Mihajla Zeca. On je… »
Hrvoje Klasić: Žao mi je što u Srbiji nema promena na vidiku u tom smislu

Hrvoje Klasić: Žao mi je što u Srbiji nema promena na vidiku u tom smislu

Danas 08.12.2021
Prvi put posle 30 godina od zločina počinjenog nad srpskom porodicom Zec u Zagrebu, jedan gradonačelnik hrvatske prestonice Tomislav Tomašević odaće poštu na Sljemenu Aleksandri Zec i njenim roditeljima. Taj zločin su počinili pripadnici… »

Vesti dana »