Povezane vesti

Glumci junaci s RTS za Nova.rs: Govorili smo da nas se deca ne bi stidela

Glumci junaci s RTS za Nova.rs: Govorili smo da nas se deca ne bi stidela

Nova 08.12.2021
Iskoristili smo priliku da na RTS-u kažemo šta misle mnogi mladi ljudi, a ako nekome smeta što volimo svoj narod i svoju zemlju i što smo spremni to da branimo, taj očigledno ima problem. Treba da se potrudimo da ovom zemljom više ne caruje laž… »
VIDEO: Glumci iz "Nečiste krvi" u programu RTS-a pozvali građane na proteste

VIDEO: Glumci iz "Nečiste krvi" u programu RTS-a pozvali građane na proteste

Radio 021 08.12.2021
Mladi glumci iz serije "Nečista krv" su, gostujući u Jutarnjem programu RTS-a, pozvali građane na ekološki protest u subotu. Na pitanje gde publika može još da ih gleda, glumci su iskoristili priliku da navedu da će u subotu biti u ulozi "građana… »
Marko Grabež i Nedim Nezirović: Ko su glumci-heroji Jutarnjeg programa RTS-a?

Marko Grabež i Nedim Nezirović: Ko su glumci-heroji Jutarnjeg programa RTS-a?

Nova 08.12.2021
Stanje Javnog servisa je već godinama takvo da uvek deluje šokanto kada neko od gostiju uspe da kaže nešto što se ne uklapa u koncepciju i uređivačku politiku te kuće. Ovog puta heroji su mladi glumci Marko Grabež i Nedim Nezirović, koji su… »
Glumci iz „Nečiste krvi“ pozvali građane na proteste u Jutarnjem programu RTS-a

Glumci iz „Nečiste krvi“ pozvali građane na proteste u Jutarnjem programu RTS-a

N1 Info 08.12.2021
"Možete da nas gledate u subotu u 14 časova, gde nismo samo Nedim i ja, mi smo samo građani u toj ulozi i neće biti dvadesetak ljudi, biće mnogo više, oko 20 hiljada i više, tako da pozivamo građane na proteste na sve mostove Beograda i šire, u… »
Šok u jutarnjem programu RTS: Glumci iz „Nečiste krvi“ zovu ljude na proteste

Šok u jutarnjem programu RTS: Glumci iz „Nečiste krvi“ zovu ljude na proteste

Nova 08.12.2021
"Možete nas gledati u subotu u 14 časova gde nećemo biti samo Nedim i ja, mi smo samo građani u toj ulozi i neće biti dvadesetak ljudi, biće mnogo više, oko 30 hiljada i više, tako da pozivamo građane na proteste na sve mostove Beograda i šire… »
Voditeljka RTS nije znala šta je snašlo kada su glumci Nečiste krvi usred emisije pozvali građane na protest

Voditeljka RTS nije znala šta je snašlo kada su glumci Nečiste krvi usred emisije pozvali građane na protest

Noizz 08.12.2021
I za ovu subotu su najavljeni protesti zbog usvajanja Zakona o eksproprijaciji i zbog referenduma. Blokirane će biti sve veće ali i manje saobraćajnice širom Srbije. Ovo je vest koja na ovaj ili onaj način nekako dođe kroz medije, kao i poziv da na… »

Vesti dana »