Povezane vesti

Ovo je sastav zvezde za meč godine u bragi: Stanković menja formaciju, Degenek i Ben van tima!

Ovo je sastav zvezde za meč godine u bragi: Stanković menja formaciju, Degenek i Ben van tima!

Mondo 08.12.2021
Crvena zvezda u četvrtak od 21 čas igra protiv Brage u gostima odlučujući meč u Ligi Evrope. Sve zavisi od ovog rezultata, a Stanković je spremio zanimljiv sastav za Portugalce. Crvena zvezda u četvrtak od 21 čas igra protiv Brage u gostima… »
‘Zvezda je ista, mi smo bolji!’: Trener Brage samouveren!

‘Zvezda je ista, mi smo bolji!’: Trener Brage samouveren!

Hot sport 08.12.2021
Otvoreno je govorio! Trener Brage – Karlos Karvaljal govorio je uoči meča sa Crvenom zvezdom! ‘Crvena zvezda je na istom nivou na kome je bila i kada smo igrali meč u Srbiji. Mi smo mnogo bolji nego tada. Imamo dobar period, postižemo golove i… »
Zvezda - tim za bragu: Stanković kreće sa lažnim špicem

Zvezda - tim za bragu: Stanković kreće sa lažnim špicem

Mozzart sport 08.12.2021
Milan Pavkov počinje na klupi za rezervne igrače. Dejan Stanković je na konferenciji za medije uoči puta u Portugaliju saopštio da zna kojih će 11 igrača izvesti u okršaju sa Bragom (četvrtak, 21.00), a ta odluka o konačnom izboru sa sobom nosi… »
Žurnal je već u Portugaliji: Braga zaslužuje lepši stadion (foto)

Žurnal je već u Portugaliji: Braga zaslužuje lepši stadion (foto)

Sportski žurnal 08.12.2021
Prelepe su centralne ulice Brage, što se ne može reći za spoljašnjost gradskog stadiona na kojem će Crvena zvezda u četvrtak igrati za plasman u nokaut fazu Lige Evrope. Specijalno za Žurnal iz Brage: Nikola Stamenić Sportsko zdanje u kamenolomu… »
Trener Brage: Bolji smo, bićemo prvi u grupi

Trener Brage: Bolji smo, bićemo prvi u grupi

Nova 08.12.2021
Fudbaleri Crvene zvezde i Brage odmeriće snage u poslednjem kolu grupne faze Lige Evrope u četvrtak od 21 čas na stadionu u Portugalu. Trener Brage Karlos Karvaljal siguran je da njegova ekipa može da pobedi, jer se nalazi u dobroj formi. „Crvena… »
Zvezda mu je prva ljubav, a igrao je za bragu: Srbin otkrio tajnu Portugalcima - crveno-bele nosi u krvi!

Zvezda mu je prva ljubav, a igrao je za bragu: Srbin otkrio tajnu Portugalcima - crveno-bele nosi u krvi!

Mondo 08.12.2021
Srpski defanzivac otkrio da mu je Zvezda ljubav iz detinjstva. Srpski defanzivac otkrio da mu je Zvezda ljubav iz detinjstva. Crvena zvezda putuje u Portugal na poslednji meč u grupnoj fazi Lige Evrope, a taj meč biće emotivan za jednog bivšeg… »
Zvezda otputovala u Bragu, detalj na majicama priziva sreću

Zvezda otputovala u Bragu, detalj na majicama priziva sreću

Sportske.net 08.12.2021
Fudbaleri Crvene zvezde ukrcali su se u avion na aerodromu "Nikola Tesla" i zaputili ka Portugaliji gde ih sutra uveče čeka protiv Brage odlučujući meč za plasman u nokaut fazu Lige Evrope. Izabranicima Dejana Stankovića pobeda obezbeđuje prvo… »
Poznat spisak putnika za Bragu: Bez Sanoga, Stanković kritikovao Falka

Poznat spisak putnika za Bragu: Bez Sanoga, Stanković kritikovao Falka

Nova 08.12.2021
Fudbaleri Crvene zvezde igraju u četvrtak od 21 čas odlučujuću utakmicu šestog kola grupne faze Lige Evrope protiv Brage u Portugalu. Trener crveno-belih Dejan Stanković na put je poveo ukupno 21 fudbalera. Na spisku putnika našli su se: Milan… »
"Mene za zvezdu ne veže: Ugovor!" Dejan Stanković o odlasku sa Marakane, pa o Bragi: To će biti naš diplomski rad!

"Mene za zvezdu ne veže: Ugovor!" Dejan Stanković o odlasku sa Marakane, pa o Bragi: To će biti naš diplomski rad!

Sportal blic 08.12.2021
Fudbaleresutra očekuje odlučujući meč za plasman u nokaut fazu , u kome će gostovati u Portugalu ekipi Brage. Za evropsko proleće šampionu Srbije sutra je neophodan barem bod, dok im pobeda osigurava i prvo mesto u grupi. Takođe, u slučaju… »
Bivši štoper Brage poručuje: “Zvezda je moja velika ljubav, tako će biti dok ne umrem”

Bivši štoper Brage poručuje: “Zvezda je moja velika ljubav, tako će biti dok ne umrem”

Vesti online 08.12.2021
S obzirom na to da je tri godine igrao za Bragu, a tamo stigao iz Superlige, sadašnji defanzivac Moreirensea Lazar Rosić bio je idealan sagovornik portugalskih medija pred dolazak Crvene zvezde! Rosić je od 2019. član Moreirensea, dok je u Srbiji… »
Rosić otkriva: Zvezda je moja prva ljubav, tako će biti dok ne umrem

Rosić otkriva: Zvezda je moja prva ljubav, tako će biti dok ne umrem

Mozzart sport 08.12.2021
"Sa pet ili šest godina sam već prvi put gledao derbi Zvezde i Partizana na stadionu. Najveći san je da igram tamo", kaže iskusni štoper. Nekadašnji prvotimac Radničkog iz Kragujevca, Vojvodine, Brage, a sadašnji igrač Moreirensea Lazar Rosić… »

Vesti dana »