Povezane vesti

Pevačica otkrila da je lepota skupo koštala i da žali što niko nije želeo da upozna pravu nju

Pevačica otkrila da je lepota skupo koštala i da žali što niko nije želeo da upozna pravu nju

Vesti online 08.12.2021
Pevačica Vesna Zmijanac otvoreno je pričala o svojoj karijeri, životu, muzici, a tom prilikom otkrila je brojne detalje iz svoje privatnosti. Vesna je važila za jednu od najlepših žena bivše Jugoslavije, ali je uglavnom isticala da joj lepota nije… »
Glumila sam muškaraču da me lepota ne bi debelo koštala! Vesna Zmijanac iskreno: Najčešće su mi odgovarali tuđi…

Glumila sam muškaraču da me lepota ne bi debelo koštala! Vesna Zmijanac iskreno: Najčešće su mi odgovarali tuđi…

Mondo 08.12.2021
Vesna Zmijanac otvorila je dušu i otkrila nepoznate detalje iz života. Vesna Zmijanac otvorila je dušu i otkrila nepoznate detalje iz života. Pevačica Vesna Zmijanac, koja je u poslednje vreme najviše posvećena unukama, otvoreno je govorila o… »
Glumila sam muškaraču da me ne bi lepota debelo koštala! Vesna Zmijanac otkrila nepoznate detalje iz života: Često sam…

Glumila sam muškaraču da me ne bi lepota debelo koštala! Vesna Zmijanac otkrila nepoznate detalje iz života: Često sam…

Kurir 08.12.2021
Pevačica Vesna Zmijanac progovorila je o svojoj karijeri, životu, muzici, a tom prilikom otkrila i neke nepoznate detalje iz svoje privatnosti. Važili ste za jednu od najlepših žena bivše Jugoslavije, ipak istakli ste da vam lep izgled nije mnogo… »

Vesti dana »

Nema lakih rivala

Nema lakih rivala

Politika pre 10 minutajoš 27 povezanih
"Orlovi" dolaze kući: Evo kada fudbaleri Srbije stižu u Beograd

"Orlovi" dolaze kući: Evo kada fudbaleri Srbije stižu u Beograd

Večernje novosti pre 5 minutajoš 28 povezanih
Pyongyang 'lansirao balističku raketu' prema moru

Pyongyang 'lansirao balističku raketu' prema moru

Slobodna Evropa pre 28 minutajoš 15 povezanih