Povezane vesti

Australijan open bez Serene Vilijams

Australijan open bez Serene Vilijams

Danas 08.12.2021
Čuvena američka teniserka povlačenje objasnila fizičkom nespremnošću. – Na savet mog medicinskog tima, odlučila sam da se povučem sa Australijan opena. Ovo nikada nije bila laka odluka, ali fizički nisam spremna da se takmičim. Melburn je… »
Serena šokirala organizatore Australijan opena! Amerikanka potvrdila lošu vest: Nije bila laka odluka, ali sam morala

Serena šokirala organizatore Australijan opena! Amerikanka potvrdila lošu vest: Nije bila laka odluka, ali sam morala

Mondo 08.12.2021
Serena je donela tešku odluku pred Melburn. Serena je donela tešku odluku pred Melburn. Dok se čeka konačan odgovor oko učešća Novaka Đokovića na Australijan openu stigla je loša vest za organizatore u ženskoj konkurenciji. Serena Vilijams je… »
Ostaće 24. slem samo san: Serena Vilijams ne ide na Australijan open

Ostaće 24. slem samo san: Serena Vilijams ne ide na Australijan open

Mozzart sport 08.12.2021
Nije igrala još od Vimbldona. Najtrofejnija teniserka sveta u Open eri, Serena Vilijams, stoji od zime 2017. na zbiru od 23 grend slem trofeja. I od tada sanja da osvoji bar još jedan, da se izjednači sa Margaret Kort, koja je sa 24 pehara, osvojena… »
Svi brinuli o Novaku, a Serena otkazala Australijan open: Odluka nije bila laka

Svi brinuli o Novaku, a Serena otkazala Australijan open: Odluka nije bila laka

Nova 08.12.2021
I dok se čitava planeta bavila pitanjem da li će Novak Đoković igrati na Australijan openu, javnost je iznenadila odluka Serene Vilijams da 2022. godine ne dođe u Melburn. Iako nije bilo mnogo informacija o zdravstvenom stanju Vilijamsove, očigledno… »
Serena Vilijams otkazala Australijan open

Serena Vilijams otkazala Australijan open

Vesti online 08.12.2021
Sedmostruka šampionka prvog grend slema u sezoni potvrdila je da je neće biti na ovogodišnjem otvorenom prvenstvu Australije. Poslednji turnir na kom je Vilijams nastupila bio je Vimbldon, kada je takmičenje završila zbog predaje, a kasnije je… »

Vesti dana »