Povezane vesti

Crn dan u Obrenovcu, muž prepoznao telo na zgarištu robne kuće: Pronađena nestala radnica Valentina

Crn dan u Obrenovcu, muž prepoznao telo na zgarištu robne kuće: Pronađena nestala radnica Valentina

Kurir 09.12.2021
OBRENOVAC - Na zgarištu u Obrenovcu jutros je pronađeno jedno telo, a kako saznajemo na licu mesta, radi se o Valentini L, radnici izgorele kineske robne kuće. Da je to Valentinino telo prepoznao je njen suprug, koji se sa ostalim članovima prodice… »
"Nisam ni slutio da pravim grob svom detetu": Jeziva igra sudbine u Obrenovcu, gradio objekat u kom mu je nestala ćerka!

"Nisam ni slutio da pravim grob svom detetu": Jeziva igra sudbine u Obrenovcu, gradio objekat u kom mu je nestala ćerka!

Mondo 09.12.2021
Članovi Svetlanine porodice svakakog dana dolaze ispred izgorelog objekta u Obrenovcu i čekaju da vatrogasci pronađu njeno telo. Članovi Svetlanine porodice svakakog dana dolaze ispred izgorelog objekta u Obrenovcu i čekaju da vatrogasci pronađu… »
Zar sam gradio ćerki grob? Otac Svetlane Petrović iz Obrenovca kroz suze kaže - Da nađu makar kost, da kažu kako je umrla…

Zar sam gradio ćerki grob? Otac Svetlane Petrović iz Obrenovca kroz suze kaže - Da nađu makar kost, da kažu kako je umrla…

Večernje novosti 08.12.2021
Foto: Novosti Eto, to čekam, tako će mi srcu biti makar malo lakše - očajan je Radomir Vesić, otac Svetlane Petrović koja se od prošlog četvrtka, kada je u kineskoj robnoj kući izbio stravičan požar, vodi kao nestala. Za porodicu Svetlane… »

Vesti dana »