Povezane vesti

VIDEO Građani o 20 evra pomoći: To mi ne treba, vratite mi penziju

VIDEO Građani o 20 evra pomoći: To mi ne treba, vratite mi penziju

Nova 09.12.2021
U ovkiru paketa državne pomoći na račune 5.801.859 građana leglo je 20 evra. Beograđani će novac najčešće trošiti na kupovinu osnovnih životnih namirnica, a među njima bilo je i onih koji se za pomoć nisu ni prijavili ili im, kako kažu… »
Treća sreća, danas je vaš dan! Ako niste penzioner a juče vam ništa nije leglo, 20€ na račun danas stiže sigurno…

Treća sreća, danas je vaš dan! Ako niste penzioner a juče vam ništa nije leglo, 20€ na račun danas stiže sigurno…

Kurir 09.12.2021
BEOGRAD - Danas je treći dan isplate državne pomoći u iznosu od 20 evra u dinarskoj protivvrednosti. Novac leže na račune građana - automatski na one koji su se proletos već prijavili za isplatu 30+30 evra državne pomoći u maju i novembru. OVDE… »
Danas 20 evra dobija još 1,7 miliona ljudi: Ako vam još nije legla uplata ovo bi odmah trebalo da uradite

Danas 20 evra dobija još 1,7 miliona ljudi: Ako vam još nije legla uplata ovo bi odmah trebalo da uradite

Blic 09.12.2021
Danas se nastavlja isplata 20 evra državne pomoći na račune građana. U utorak je novac isplaćen svim penzionerima, korisnicima socijalne pomoći i građanima koji izdržavaju zatvorsku kaznu. Juče je novac uplaćen na račune 2,3 miliona građana, a… »
Još vam nije leglo 20 evra na račun? Evo kako da proverite jeste li uneli ispravne podatke (foto)

Još vam nije leglo 20 evra na račun? Evo kako da proverite jeste li uneli ispravne podatke (foto)

Mondo 09.12.2021
Juče je novac dobilo 2.328.123 građana. Juče je novac dobilo 2.328.123 građana. Isplata novčane pomoći građanima u iznosu od 20 evra nastavlja se danas, a novac na svojim računima može da očekuje još 1.729.707 punoletnih građana. Isplata je… »
Nastavlja se isplata 20 evra: Danas novac leže na račune oko 2 miliona građana

Nastavlja se isplata 20 evra: Danas novac leže na račune oko 2 miliona građana

Nova 09.12.2021
Isplata novčane pomoći građanima u iznosu od 20 evra nastavlja se danas, a novac na svojim računima danas može da očekuje 1.729.707 punoletnih građana. Isplata 20 evra počela je u utorak, a prvi su na redu bili penzioneri. Juče je novac dobilo… »
Nastavlja se isplata 20 evra pomoći, evo kako proveriti da li vam je legla uplata

Nastavlja se isplata 20 evra pomoći, evo kako proveriti da li vam je legla uplata

Radio 021 09.12.2021
Isplata 20 evra državne pomoći za one koji su se prijavili nastavlja se danas. Danas će taj novac leći na račune 1.729.707 građana. Dvadeset evra će dobiti ukupno 5.801.759 građana Srbije, od čega je novoprijavljenih 99.157 građana. Isplata je… »

Vesti dana »