Povezane vesti

"Iza ubice mog sina stoji neko moćan" Oglasila se majka Harisa Brkića

"Iza ubice mog sina stoji neko moćan" Oglasila se majka Harisa Brkića

Mondo 09.12.2021
Haris Brkić ubijen je 12. decembra 2000. godine. Haris Brkić ubijen je 12. decembra 2000. godine. Košarkaš Partizana Haris Brkić ubijen je 12. decembra 2000. godine dok je pokušavao da se suprotstavi lopovima koji su mu obijali kola na parkingu… »
Potresne reči majke svirepo ubijenog Harisa Brkića: Ako je njegov ubica živ, neka mi se javi, neću ga teretiti zašto mi…

Potresne reči majke svirepo ubijenog Harisa Brkića: Ako je njegov ubica živ, neka mi se javi, neću ga teretiti zašto mi…

Kurir 09.12.2021
Radmila Brkić, majka košarkaša Partizana Harisa Brkića, koji je ubijen 12. decembra 2000. ispred hale "Pionir" u Beogradu kaže da i dalje čeka pravdu za ubistvo sina, ali da se plaši da je neće dočekati. - Bojim se da nikad neću dotekati pravdu… »
"Brkića su ubila dvojica koje je poznavao šiptar": Kurir zemunskog klana tvrdi da zna ko su likvidatori, Harisova majka i…

"Brkića su ubila dvojica koje je poznavao šiptar": Kurir zemunskog klana tvrdi da zna ko su likvidatori, Harisova majka i…

Blic 08.12.2021
Košarkaš Haris Brkić ubijen je pre tačno 21 godinu, 12. decembra 2000. godine, ispred hale Pionir - upucan je sa dva metka. Preminuo je 72 sata kasnije u bolnici. Njegovi roditelji dve decenije čekaju odgovor na dva pitanja: Ko je ubio Harisa i… »

Vesti dana »