Povezane vesti

"Sve je to normalno": Dragojlović o povlačenju Zakona o eksproprijaciji: Vlada je htela da usvoji zakon, mi smo pokušali to…

"Sve je to normalno": Dragojlović o povlačenju Zakona o eksproprijaciji: Vlada je htela da usvoji zakon, mi smo pokušali to…

Blic 09.12.2021
Koordinatorka Nacionalnog konventa o Evropskoj uniji, Nataša Dragojlović, izjavila je danas da je sve ono što se dogodilo oko zakona o eksproprijaciji uobičajeno u demokratskim društvima. - Vlada je htela da usvoji zakon, mi smo pokušali da… »
Koordinatorka Nacionalnog konventa o EU: Povlačenje zakona dobra odluka

Koordinatorka Nacionalnog konventa o EU: Povlačenje zakona dobra odluka

N1 Info 09.12.2021
Koordinatorka Nacionalnog konventa o Evropskoj uniji Nataša Dragojlović izjavila je da Vlada iz svega što se dogodilo oko zakona o eksproprijaciji treba da izvuče pouke i dozvoli da se glas i stručne i šire javnosti čuje i sasluša i da se da… »
Dragojlovićeva: Vlada iz svega oko zakona o eksproprijaciji treba da izvuče pouke

Dragojlovićeva: Vlada iz svega oko zakona o eksproprijaciji treba da izvuče pouke

RTS 09.12.2021
Nataša Dragojlović, koordinatorka Nacionalnog konventa o Evropskoj uniji rekla je da da Vlada iz svega što se dogodilo oko zakona o eksproprijaciji treba da izvuče pouke. Treba da se dozvoli da se glas i stručne i šire javnosti čuje i sasluša i da… »

Vesti dana »