Povezane vesti

Sjajan gest srpskih asova: u programu uživo, naš legendarni sportski komentator nije mogao da sakrije suze: Ja u penziju, a…

Sjajan gest srpskih asova: u programu uživo, naš legendarni sportski komentator nije mogao da sakrije suze: Ja u penziju, a…

Sportal blic 09.12.2021
Legendarni sportski novinar Lazo Bakmaz otišao je u zasluženu penziju, a od bogate karijere oprostio se na emotivan način u programu uživo. Bakmaz, koji je godinama bio jedno od zaštitnih lica Radio Televizije Vojvodine, tokom radnog veka oprobao se… »
Legendarni Lazo Bakmaz suzdržao suze, odjava za pamćenje

Legendarni Lazo Bakmaz suzdržao suze, odjava za pamćenje

Sportske.net 09.12.2021
Lazo Bakmaz je donekle i sinonim za sportsko novinarstvo u Vojvodini. Naš kolega je upravo završio svoju karijeru novinara koja je trajala 40 godina. "Toliko od mene poštovani gledaoci, hvala vam na strpljenju, poverenju i na spremnosti da sve ove… »
VIDEO Čuveni srpski novinar otišao u penziju emotivnim oproštajem u TV prenosu

VIDEO Čuveni srpski novinar otišao u penziju emotivnim oproštajem u TV prenosu

Nova 09.12.2021
Legendarni sportski novinar Lazo Bakmaz otišao je u penziju, a to je uradio na emotivan način u programu uživo. Tokom bogate karijere se oprobao u različitim televizijskim formatima, ali je najveći trag ostavio u sportskom novinarstvu. Godinama je… »

Vesti dana »