Povezane vesti
Babić: Opština Prijepolje obezbediće novac za plate svih zaposlenih u preduzećima čiji je osnivač
PP media 09.12.2021
Prijepolje – Povodom najave novog zapošljavanja radnika u Tursitičkoj organizaciji i Biblioteci “Vuk Karadžić”, i brige zaposlenih radnika Biblioteke da bi od jula naredne godine, zbog nedovoljne mase novca namenjene za plate, mogli da ostanu… »
Najavljen štrajk zaposlenih u biblioteci u Prijepolju zbog konkursa za nove zaposlene
Zoom UE 09.12.2021
PRIJEPOLJE – „Biblioteka Vuk Karadžić“ iz Prijepolja raspisala je konkurs za prijem dva radnika sa visokom stručnom spremom u stalni radni odnos, zbog čega su zaposleni najavili štrajk. Zahtev za prepispitivanje ovog konkursa upućen je… »
Pobuna u prijepoljskoj biblioteci – direktorica traži nove radnike, zaposleni najavljuju štrajk
PP media 09.12.2021
Prijepolje – Biblioteka “Vuk Karadžić” iz Prijepolja raspisala je konkurs za prijem dva radnika sa visokom stručnom spremom u stalni radni odnos, na pozicijama diplomirani bibliotekar i koordinator digitalnih procesa. Ilustracija, foto… »
Vesti dana »

Dačić: Fotografija koju je Dijana Hrka prijavila kao uznemirujuću nije naknadno poslata, nastala još u martu 2020.
Blic pre 6 satijoš 3 povezane

Đoković uspešno započeo turnir u Majamiju: Hidžikata je „arhiviran“, sledi meč sa Argentincem
Danas pre 7 satijoš 2 povezane

(VIDEO) Građani se okupili ispred niške policije: Ne zna se zašto je priveden student Mateja Nikolić, ne dozvoljava se ulazak advokata
Danas pre 5 satijoš 2 povezane

Dragan Milić osudio nasilje nad gradonačelnikom Niša: "Mržnja, bes i agresija nikada dobro doneli nisu"
Blic pre 7 satijoš 1 povezana

Vrlo težak poraz Partizana: Efes deklasirao crno-bele u prepunoj Areni
Danas pre 5 satijoš 2 povezane