Povezane vesti
Morala sam da ga ubijem Zadavila sina (2), pa se bacila sa 4. sprata, ali je preživela pad
Kurir 09.12.2021
Neimenova žena (36) koja se bacila sa 4. sprata zgrade u Harkovu, nakon što je u sredu zadavila svog dvogodišnjeg sina, objasnila je policiji zašto je ubila dete, a potom pokušala i sebi da oduzme život. Žena, koja je preživela pad sa velike visine… »
"Morala sam da ga ubijem" - majka zadavila sina (2), pa se bacila sa 4. Sprata! Skočila kroz prozor zbog jezivog razloga
Mondo 09.12.2021
Jezivi incident se dogodio 8. decembra u višespratnici u ulici Akademika Pavlova, u Harkovu. Jezivi incident se dogodio 8. decembra u višespratnici u ulici Akademika Pavlova, u Harkovu. Jedna žena (36) u Harkovu je skočila kroz prozor sa 4. sprata… »
Majka iz pakla: Sinu (2) vezala kaiš oko vrata i zadavila ga - a potom se bacila sa zgrade i preživela
Srbija danas 09.12.2021
Samohrana majka otkrila zašto je ubila sina. Neimenova žena (36) koja se bacila sa 4. sprata zgrade u Harkovu, nakon što je u sredu zadavila svog dvogodišnjeg sina, objasnila je policiji zašto je ubila dete, a potom pokušala i sebi da oduzme život. Žena… »
Vesti dana »
Poljoprivrednik Vidojević: Od srede radikalizacija protesta ako zahtevi ne budu ispunjeni, aktuelne blokade samo upozorenje
Insajder pre 37 minutajoš 21 povezana
Rusija je ubila opozicionog lidera Alekseja Navaljnog koristeći otrov žabe: London
BBC News pre 3 minutajoš 17 povezanih
Sahranjena majka Goge Sekulić, Šarićeva bivša žena uz pevačicu sve vreme, a ona pridržava sestru (foto, video)
Blic pre 38 minutajoš 18 povezanih
Vremenska prognoza za Srbiju: danas pretežno sunčano, sutra hladno sa snegom i jakim vetrovima
Naslovi.ai pre 2 satajoš 22 povezane




