Povezane vesti

Kika Đukić izvršila samoubistvo? Prvi nalazi istrage o smrti mlade jutjuberke

Kika Đukić izvršila samoubistvo? Prvi nalazi istrage o smrti mlade jutjuberke

Večernje novosti 09.12.2021
Foto: Instagram printscreen/kikax3 NJenu smrt je potvrdila i Kristinina majka na društvenoj mreži Instagram. - Sa ogromnim bolom vas obaveštavam da je moja Kika juče preminula. O datumu sahrane ću vas obavestiti - napisala je utučena majka preminule… »
"Prokleta je karijera izgrađena na tuđoj nesreći" Vojaž, Breskvica i Nući užasnuti smrću jutjuberke Kike Đukić…

"Prokleta je karijera izgrađena na tuđoj nesreći" Vojaž, Breskvica i Nući užasnuti smrću jutjuberke Kike Đukić…

Blic 09.12.2021
Kristina Kika Đukić, srpska jutjuberka, izvršila je samoubistvo, a mnoge poznate ličnosti, influenseri, jutjuberi, oglasili su se povodom njene smrti. Nekadašnji par, Breskvica i Vojaž, izrazili su veliko žaljenje zbog smrti mlade jutjuberke. -… »
Pisali su joj "Umri", "Razboli se", "Dabogda poginula" Prijatelji preminule jutjuberke Kike: "Nasilje na mrežama je razlog…

Pisali su joj "Umri", "Razboli se", "Dabogda poginula" Prijatelji preminule jutjuberke Kike: "Nasilje na mrežama je razlog…

Blic 09.12.2021
Srpska gejmerka je Kristina Kika Đukić (22) preminula u sredu, 8.12.2021. u večernjim časovima. Prijatelji, poznanici i pratioci se opraštaju na društvenim mrežama od poznate gejmerke, a posebnu pažnju je privukao Luka Krivokapić koji je pružio… »
Blic: Oglasio se MUP o slučaju preminule jutjuberke Kristine Đukić

Blic: Oglasio se MUP o slučaju preminule jutjuberke Kristine Đukić

Nova 09.12.2021
Jutjuberka i influenserka Kristina Kika Đukić pronađena je mrtva u svom stanu, potvrđeno je u MUP-u. „Policija je sinoć u 23:40 zatekla beživotno telo u stanu bez tragova nasilja. Istraga je u toku“, naveli su iz MUP-a Srbije, prenosi Blic. Smrt… »
Nije mogla da se nosi s pritiskom: Doktorka tragično stradale influenserke u suzama otkrila detalje i poručila žao mi je

Nije mogla da se nosi s pritiskom: Doktorka tragično stradale influenserke u suzama otkrila detalje i poručila žao mi je

Mondo 09.12.2021
Doktorka kod koje je odlazila Kristina Kika Đukić nije naslutila tragediju. Doktorka kod koje je odlazila Kristina Kika Đukić nije naslutila tragediju. Poznata srpska jutjuberka i influenserka Kristina Kika Đukić (21) oduzela je sebi život nakon… »

Vesti dana »