Povezane vesti

"Zauvek bebo moja, videćemo se opet" Potresna poruka dečka tragično preminule jutjuberke Kike (22)

"Zauvek bebo moja, videćemo se opet" Potresna poruka dečka tragično preminule jutjuberke Kike (22)

Večernje novosti 09.12.2021
Foto: Instagram Od Kristine se oprostio njen dečko Marko Tomović potresnim rečima na svom Instagram profilu. Naime, on je objavio video snimak uz opis: - Zauvek bebo moja, videćemo se opet - napisao je Marko. Podsetimo, telo je pronađeno oko 23.40 i… »
Srpska jutjuberka izvršila samoubistvo

Srpska jutjuberka izvršila samoubistvo

Nova energija 09.12.2021
Kristina Kika Đukić, srpska influenserka, izvršila je samoubistvo, a javnost je o tome obavestila njena prijateljica, influenserka Laura Tešanović. Kika Đukić bila je srpska gejmerka, jutjuberka i influenserka čiji Jutjub kanal „K1KA“ u… »
Ko je bila kristina Kika Đukić: Pasionirana gejmerka bila popularna među tinejdžerima, svi je znaju i zbog sukoba sa Baka…

Ko je bila kristina Kika Đukić: Pasionirana gejmerka bila popularna među tinejdžerima, svi je znaju i zbog sukoba sa Baka…

Večernje novosti 09.12.2021
Foto: Jutjub/ Kika Čak i oni koji ne prate domaću Jutjub scenu znaju sve o nedavnom ratu jutjubera Kristine Đukić - Kike i Bogdana Ilića zvanog Baka Prase. Bakina i Kikina drama stigla je čak i do Jutarnjeg programa, pa su gledaoci imali prilike da… »
Poslednja objava kristine kike Đukić: Mlada jutjuberka napisala stihove iz poznate pesme (foto)

Poslednja objava kristine kike Đukić: Mlada jutjuberka napisala stihove iz poznate pesme (foto)

Večernje novosti 09.12.2021
Foto: Youtube/Kika Tužnu vest su objavili njeni prijatelji i kolege influenseri, dok je na njenom zvaničnom Instagram nalogu osvanuo stori sa obaveštenjem da je Kika Đukić preminula. Poslednju fotografiju Kristina Kika Đukić je na Instagramu… »
Kika Đukić bila u žestokom sukobu sa bakom prasetom: Mladi influenseri vodili rat u jutarnjem programu (video)

Kika Đukić bila u žestokom sukobu sa bakom prasetom: Mladi influenseri vodili rat u jutarnjem programu (video)

Večernje novosti 09.12.2021
Foto: Jutjub/ Kika Jutjuberka Kristina Kika Đukić 2019. godine je imala veliki okršaj sa Bogdanom Ilićem, poznatijim kao Baka Prase. NJih dvoje su prvo započeli novi virtuelni rat, tako što su jedno drugo prozivali na Jutjubu. U jutarnjem programu… »
(Video) Potresna ispovest kike Đokić: "Ljudi će ke*ati šta god vi uradili": Jutjuberka u 32 sekunde objasnila suštinu…

(Video) Potresna ispovest kike Đokić: "Ljudi će ke*ati šta god vi uradili": Jutjuberka u 32 sekunde objasnila suštinu…

Blic 09.12.2021
Jutjuberka Kristina Kika Đukić izvršila je sinoć samoubistvo u iznajmljenom stanu u centru Beograda na Obilićevom vencu. Ona se dugo borila sa pritiskom javnosti, a godinama je vodila mučnu borbu sa bulingom, vidom nasilja na društvenim mrežama. U… »
Jeziva ispovest kike đukić: Influenserka u kratkom snimku opisala pakao kroz koji prolazi (video)

Jeziva ispovest kike đukić: Influenserka u kratkom snimku opisala pakao kroz koji prolazi (video)

Večernje novosti 09.12.2021
Foto: Printscren U jednom videu koji je svojevremeno postavila na društvene mreže objasnila je kako nikome ne može ugoditi, šta god uradila, te da će je ljudi stalno kritikovati i upućivati pogrdne reči. - Radite šta hoćete u životu, ljudi će… »
(Foto): "Da me neko pita za život moj, ja bih ga vrlo rado poklonila njoj" Sestra Kike Đukić slomljena od bola objavila…

(Foto): "Da me neko pita za život moj, ja bih ga vrlo rado poklonila njoj" Sestra Kike Đukić slomljena od bola objavila…

Blic 09.12.2021
Vest da je jutjuberka Kristina Kika Đukić izvršila samoubistvo potresla je mnoge, a njena neutešna sestra Ivana se oglasila potresnom porukom. Ivana je, naime, podelila njihovu zajedničku fotografiju na kojoj su pozirale zajedno i dodala: "Da me neko… »
Potresne reči dečka preminule jutjuberke Kristine Đukić

Potresne reči dečka preminule jutjuberke Kristine Đukić

Nova 09.12.2021
Marko Tomović, dečko preminule jutjuberke Kristine Kike Đukić oglasio se na Instagramu. On je na pomenutoj društvenoj mreži napisao nekoliko potresnih reči. „Zauvek bebo moja, videćemo se opet“, napisao je Marko. Podsetimo, vest o smrti Kike… »
Zbog drame sa Baka Prasetom Kika Đukić je dospela u žižu javnosti: Sukob je stigao do medija, ali su na kraju zakopali…

Zbog drame sa Baka Prasetom Kika Đukić je dospela u žižu javnosti: Sukob je stigao do medija, ali su na kraju zakopali…

Blic 09.12.2021
Srpska jutjuberka Kristina Kika Đukić, izvršila je samoubistvo, a javnost je o tome obavestila njena prijateljica, influenserka Laura Tešanović. Kristina je došla u žižu javnosti pre dve godine, kada je bila u sukobu sa kolegom Bogdanom Ilićem… »
Bebo moja, videćemo se opet: Srpska jutjuberka izvršila samoubistvo - dečko objavio potresnu poruku

Bebo moja, videćemo se opet: Srpska jutjuberka izvršila samoubistvo - dečko objavio potresnu poruku

Mondo 09.12.2021
Kristina Kika Đukić pronađena je mrtva u iznajmljenom stanu na Obilićevom vencu. Od nje se opraštaju prijatelji, kolege, a sada i dečko Marko. Kristina Kika Đukić pronađena je mrtva u iznajmljenom stanu na Obilićevom vencu. Od nje se opraštaju… »
Oglasila se sestra preminule jutjuberke Kristine Đukić FOTO

Oglasila se sestra preminule jutjuberke Kristine Đukić FOTO

Nova 09.12.2021
Vest da je poznata jutjuberka Kika Đukić preminula sinoć potresla je javnost, a sada se oglasila i njena sestra Ivana. Ivana je, naime, podelila njihovu zajedničku fotografiju na kojoj su pozirale zajedno i dodala: „Da me neko pita za život moj, ja… »
Oglasila se majka preminule Kristine Kike Đukić i kroz suze pokazala najlepšu sliku ćerke: "Nema više naše Kike"

Oglasila se majka preminule Kristine Kike Đukić i kroz suze pokazala najlepšu sliku ćerke: "Nema više naše Kike"

Blic 09.12.2021
Kristina Kika Đukić, srpska jutjuberka, izvršila je samoubistvo, a sada se oglasila njena majka i potvrdila tragične vesti. Nataša Đukić Veličković objavila je ćerkinu fotografiju i napisala: "Sa ogromnim bolom vas obaveštavam da je moja Kika… »
Od poslednje objave preminule jutjuberke ledi se krv: Kristina Kika Đukić na Instagramu najavila samoubistvo potresnim…

Od poslednje objave preminule jutjuberke ledi se krv: Kristina Kika Đukić na Instagramu najavila samoubistvo potresnim…

Blic 09.12.2021
Srpska influenserka i gejmerka Kristina Kika Đukić preminula u sredu, 8.12.2021. u večernjim časovima. Javnost su o smrtnom slučaju obavestili njeni prijatelji i kolege influenseri, koji su otkrili da se sumnja na samoubistvo. Na zvaničnom Instagram… »
Svima su krvave ruke: Karleušina brutalna poruka "psihopatama" sa Interneta - "i ja sam pomišljala na najgore"

Svima su krvave ruke: Karleušina brutalna poruka "psihopatama" sa Interneta - "i ja sam pomišljala na najgore"

Mondo 09.12.2021
Pevačica se oglasila povodom strašne vesti. Pevačica se oglasila povodom strašne vesti Kristina Kika Đukić, mlada influenserka, pronađena je mrtva u svom stanu prethodne noći, a postoji sumnja da je izvršila samoubistvo. Kika je prežvljavala… »
Svima su krvave ruke: Jelena Karleuša se obratila porodici tragično preminule Kike (22): Psihopatama je mesto u zatvoru…

Svima su krvave ruke: Jelena Karleuša se obratila porodici tragično preminule Kike (22): Psihopatama je mesto u zatvoru…

Kurir 09.12.2021
Srpska influenserka i gejmerka Kristina Kika Đukić (22) preminula je u sredu, 8.12.2021. u večernjim časovima, a tim povodom se oglasila Jelena Karleuša. Naime, Karleuša je odlučila da se obrati svim milionskim pratiocima na društvenoj mreži, pa… »
Baka Prase za Kurir o kikinoj smrti: Jutjuber koji je ratovao sa preminulom influenserkom (22) poručio samo jedno

Baka Prase za Kurir o kikinoj smrti: Jutjuber koji je ratovao sa preminulom influenserkom (22) poručio samo jedno

Kurir 09.12.2021
Jutjuberka Kristina Kika Đukić izvršila je sinoć samoubistvo u iznajmljenom stanu u centru Beograda na Obilićevom vencu, a za Kurir se sada oglasio i Baka Prase. Inače, Kristina je došla u žižu javnosti pre dve godine, kada je bila u sukobu sa… »
Psihičko nasilje je opasnije od fizičkog: Oglasio se Milan Stanković nakon tragične smrti poznate influenserke (foto)

Psihičko nasilje je opasnije od fizičkog: Oglasio se Milan Stanković nakon tragične smrti poznate influenserke (foto)

Večernje novosti 09.12.2021
Foto: Youtube/Kika Ovim povodom oglasio se pevač Milan Stanković. - Psihičko i sajber nasilje je opasnije od fizičkog! Sledeći put pre nego što ispalite metak zla, zapitajte se da li javna ličnost znači javni WC ili je u pitanju život - napisao… »
Ubila se srpska influenserka: Prijatelji se opraštaju od Kristine (21): "Volim te, Kiko, zauvek, počivaj u miru"

Ubila se srpska influenserka: Prijatelji se opraštaju od Kristine (21): "Volim te, Kiko, zauvek, počivaj u miru"

Blic 09.12.2021
Kristina Kika Đukić, srpska influenserka, izvršila je samoubistvo, a javnost je o tome obavestila njena prijateljica, influenserka Laura Tešanović. Kika Đukić bila je srpska gejmerka, jutjuberka i influenserka čiji „Ju Tjub“ („You Tube“)… »
Sukob Kike i Bake Praseta trajao je nedeljama, a mediji su brujali o tome! Evo šta se dešavalo!

Sukob Kike i Bake Praseta trajao je nedeljama, a mediji su brujali o tome! Evo šta se dešavalo!

Svet & Skandal 09.12.2021
Sukob Kike i Bake Praseta trajao je nedeljama, a mediji su brujali o tome, a evo šta se sve dešavalo. Srpska influenserka Kristina Kika Đukić, navodno je izvršila samoubistvo, a javnost je o tome obavestila njena prijateljica, influenserka Laura… »
Preminula jutjuberka – Od devojke koja je promašila školu, do internet zvezde

Preminula jutjuberka – Od devojke koja je promašila školu, do internet zvezde

Nova 09.12.2021
Srpska influenserka Kristina Kika Đukić preminula je sinoć, a javnost je o tome obavestila njena prijateljica, influenserka Laura Tešanović. Potresne vesti potvrdila je i njena majka na svom Instagramu. Voljeno lice gejmerske scene Srbije, proslavila… »
Bliski prijatelji Kike Đukić za Nova.rs: Insistirala je da bude okružena smehom

Bliski prijatelji Kike Đukić za Nova.rs: Insistirala je da bude okružena smehom

Nova 09.12.2021
Srpska influenserka Kristina Kika Đukić preminula je sinoć, a javnost je o tome obavestila njena prijateljica, influenserka Laura Tešanović. Vest je na Instagramu potvrdila i njena majka, a njeni bliski prijatelj za Nova.rs kažu da je bila pravedna… »
Jutjuberka Kika bila meta surovih napada Bake Praseta

Jutjuberka Kika bila meta surovih napada Bake Praseta

Nova 09.12.2021
Srpska influenserka Kristina Kika Đukić preminula je sinoć, a javnost je o tome obavestila njena prijateljica, influenserka Laura Tešanović. Bila je jutjuberka, influenserka i gejmerka, a imala je samo dvadesetjednu godinu. Pre dve godine bila je… »

Vesti dana »