Povezane vesti
Zvezda Bajerna odbila vakcinaciju, pluća mu stradala zbog koronavirusa VIDEO
Nova 09.12.2021
Fudbaler Bajerna iz Minhena Džošua Kimih rekao je da ne očekuje da će igrati do sledećeg meseca zbog posledica infekcije koronavirusom. Kimih je u oktobru rekao da ne želi da se vakciniše, zbog čega je propustio nekoliko utakmica jer je morao da… »
Kimih ne igra do januara zbog problema sa plućima
Sportske.net 09.12.2021
Fudbaler Bajerna iz Minhena Džošua Kimih rekao je danas da ne očekuje da će igrati do sledećeg meseca zbog posledica infekcije korona virusom. Kimih je u oktobru rekao da ne želi da se vakciniše, zbog čega je propustio nekoliko utakmica jer je… »
Vesti dana »

Opozicija predlaže 'Vladu narodnog poverenja', vlast odgovara: 'Vi nemate ničije poverenje'
BBC News pre 8 minutajoš 28 povezanih

Dekanka iz Niša: Sve je nadoknadivo, ali ljudski životi nisu, neću odgovarati na pretnje Ministarstva
Nova pre 1 satjoš 21 povezana

Uživo s. Makedonija u suzama! Na hiljade na sahrani u Kočanima: Ljudi padaju kao pokošeni na groblju, odjekuju sirene Hitne, helikopter nadleće grad
Blic pre 3 minutajoš 49 povezanih

Demonstracije ispred opštine Pančevo, policija spustila štitove (FOTO/VIDEO)
Danas pre 3 satajoš 15 povezanih

Genasys tvrdi da u Beogradu nije korišten LRAD uređaj, ali se poziva na izvještaj Earshota
Al Jazeera pre 3 satajoš 27 povezanih