Povezane vesti

Ferstapen strepi pred trku odluke: Očigledno da za mene važe drugačija pravila nego za druge vozače

Ferstapen strepi pred trku odluke: Očigledno da za mene važe drugačija pravila nego za druge vozače

Mozzart sport 09.12.2021
"Neke stvari meni nisu dozvoljene, a drugima jesu", kaže Holanđanin. Atmosfera uoči trke odluke u Abu Dabiju dostiže vrhunac, a vozač Red Bula Maks Ferstapen strepi da bi odluke van staze mogle ponovo da utiču na konačan plasman u borbi sa Luisom… »
Hamilton: Borba za titulu je privilegija

Hamilton: Borba za titulu je privilegija

Nova 09.12.2021
Sedmostruki svetski prvak Formule 1 vozač Mercedesa Luis Hamilton rekao je da je privilegovan što se bori za novu titulu i da se nada da će mu u tome pomoći veliko iskustvo i dodao da ne želi ni da pomisli da bi šampion mogao biti odlučen na neki… »
Zbog šumahera ne bih voleo da se to desi: Formulu 1 čeka najluđi finiš, ali on zarad jedne stvari misli na Šumija!

Zbog šumahera ne bih voleo da se to desi: Formulu 1 čeka najluđi finiš, ali on zarad jedne stvari misli na Šumija!

Mondo 09.12.2021
Obojica su Nemci, obojica su bili svetski šampioni, ali ovaj mlađi ne želi da njegov idol ostane bez istorijskog rekorda. Obojica su Nemci, obojica su bili svetski šampioni, ali ovaj mlađi ne želi da njegov idol ostane bez istorijskog rekorda… »
Hamilton: Sudar u nedelju? Ne želim da razmišljam o tome

Hamilton: Sudar u nedelju? Ne želim da razmišljam o tome

N1 Info 09.12.2021
Vozač Mercedesa Luis Hamilton očekuje veliku borbu u poslednjoj trci sezone u Abu Dabiju, ali se nada da će mu iskustvo pomoći da dođe do rekordne osme titule šampiona u Formuli 1. Pred poslednju trku u sezoni, Ferstapen i Hamilton su izjednačeni u… »
Hamilton: Privilegija je boriti se za titulu

Hamilton: Privilegija je boriti se za titulu

Novi magazin 09.12.2021
Sedmostruki svetski prvak Formule 1 vozač Mercedesa Luis Hamilton rekao je danas da je privilegovan što se bori za novu titulu i da se nada da će mu u tome pomoći veliko iskustvo i dodao da ne želi ni da pomisli da bi šampion mogao biti odlučen na… »
Verstapen: Ne želim da stjuarti odluče šampiona

Verstapen: Ne želim da stjuarti odluče šampiona

Novi magazin 09.12.2021
Vozač Red Bula Maks Verstapen rekao je danas da ne želi da šampiona Formule 1 u poslednjoj trci u sezoni odluče stjuarti i dodao da će uraditi sve da pobedi konkurenta Luisa Hamiltona iz Mercedesa. "Ne znam šta će biti, ali mislim da su neke stvari… »
Odlučuje šampiona i ostaje u Formuli 1 do 2030. godine

Odlučuje šampiona i ostaje u Formuli 1 do 2030. godine

Nova 09.12.2021
Uprava Formule 1 produžila je ugovor sa lokalnim promoterima, pa će trka za Veliku nagradu Abu Dabija biti u takmičarskom kalendaru do 2030. godine. Trke u Abu Dabiju voze se od 2009. godine na stazi Jas Marina. Na toj stazi će u nedelju biti odlučen… »
Ferstapen: Nadam se da stjuardi trke neće da odluče šampiona

Ferstapen: Nadam se da stjuardi trke neće da odluče šampiona

Nova 09.12.2021
Vozač Red Bula Maks Ferstapen rekao je da ne želi da šampiona Formule 1 u poslednjoj trci u sezoni odluče stjuarti i dodao da će uraditi sve da pobedi konkurenta Luisa Hamiltona iz Mercedesa. „Ne znam šta će biti, ali mislim da su neke stvari… »
Trka u Abu Dabiju u kalendaru Formule 1 do 2030. godine

Trka u Abu Dabiju u kalendaru Formule 1 do 2030. godine

Radio sto plus 09.12.2021
Trke u Abu Dabiju voze se od 2009. godine na stazi Jas Marina. Na toj stazi će u nedelju biti odlučen šampion Formule 1, u poslednjoj trci u sezoni. Za titulu se bore aktuelni šampion, sedmostruki svetski prvak 36-godišnji Britanac Luis Hamilton i… »

Vesti dana »