Povezane vesti

Miljana Kulić završila u lazi? Nišlijki se pogoršalo zdravstveno stanje, odmah dobila terapiju

Miljana Kulić završila u lazi? Nišlijki se pogoršalo zdravstveno stanje, odmah dobila terapiju

Kurir 09.12.2021
Miljana Kulić juče je diskvalifikovana iz Zadruge 5, a noć je provela u jednom prestoničkom hotelu. U jednom trenutku, bilo joj je loše, pa je navodno hitno morala do klinike "Laza Lazarević" kako bi je lekari pregledali i prepisali terapiju, piše… »
Znam da sam mogla da ga ubijem! Miljana ogorčena nakon jezivog napada na Zolu - On otkrio da li će je krivično goniti

Znam da sam mogla da ga ubijem! Miljana ogorčena nakon jezivog napada na Zolu - On otkrio da li će je krivično goniti

Mondo 09.12.2021
Miljana Kulić diskvalifikovana je iz Zadruge nakon što je napala bivšeg dečka Lazara Čolića Zolu na spavanju. Miljana Kulić diskvalifikovana je iz Zadruge nakon što je napala bivšeg dečka Lazara Čolića Zolu na spavanju. Miljana ga je udarila… »
Bežala preko krova, palila vrt, razbila nos, a Zoli glavu: Miljana dužna 550.000 evra, a njih je zavrnula skroz

Bežala preko krova, palila vrt, razbila nos, a Zoli glavu: Miljana dužna 550.000 evra, a njih je zavrnula skroz

Blic 08.12.2021
Miljana Kulić diskvalifikovana je iz Zadruge 5 jer je bivšem dečku Lazaru Čoliću Zoli, dok je spavao, razbila glavu i to štiklom. Kulićeva je, sem diskvalifikacije, kažnjena sa 50.000 evra jer je prekršila pravila produkcije. Miljani je ovo drugi… »

Vesti dana »