Povezane vesti

Oglasio se Baka Prase povodom smrti jutjuberke Kike Đukić FOTO

Oglasio se Baka Prase povodom smrti jutjuberke Kike Đukić FOTO

Nova 09.12.2021
Jutjuberka Kristina Kika Đukić preminula je sinoć u Beogradu, a sada se oglasio Baka Prase na svom Instagram profilu. “Za ovo dešavanje sam saznao među prvima jer su njeni prijatelji mene zvali i rekli mi da će me javno podržati istinom o celom… »
Baka Prase se oglasio nakon samoubistva Kristine Đukić!

Baka Prase se oglasio nakon samoubistva Kristine Đukić!

Svet plus 09.12.2021
Jutjuber Bogdan Ilić poznatiji kao Baka Prase, se oglasio nakon samoubistva Kristine Đukić! Njih dvoje su 2019. godine bili u sukobu, a prvo su započeli virtuelni rat, tako što su jedno drugo prozivali na Jutjubu. Jutjuberka Kristina Kika Đukić… »
Ova poruka me SAD mnogo više boli: Kikin kolega objavio prepisku nakon tragedije - "Izvini što nisam bio dovoljan"

Ova poruka me SAD mnogo više boli: Kikin kolega objavio prepisku nakon tragedije - "Izvini što nisam bio dovoljan"

Mondo 09.12.2021
Na Instagramu je procurila prepiska Kristine Kike Đukić sa poznatim kolegom, koja je mnoge rastužila. Na Instagramu je procurila prepiska Kristine Kike Đukić sa poznatim kolegom, koja je mnoge rastužila. Srpski jutjuber Miloš Kostić poznat kao… »
Zna i kako i zašto je izvršila samoubistvo! Oglasio se Baka Prase - među prvima je saznao za Kikinu smrt!

Zna i kako i zašto je izvršila samoubistvo! Oglasio se Baka Prase - među prvima je saznao za Kikinu smrt!

Mondo 09.12.2021
Jutjuber objavio post na Instagramu povodom samoubistva Kristine Kike Đukić. Jutjuber objavio post na Instagramu povodom samoubistva Kristine Kike Đukić Jutjuber Baka Prase oglasio se povodom smrti Kristine Kike Đukić s kojom je pre dve godine vodio… »
Isplivala prepiska preminule kike (22) sa našim jutjuberom: Kimija obuzela tuga, izvinio joj se za ovo (foto)

Isplivala prepiska preminule kike (22) sa našim jutjuberom: Kimija obuzela tuga, izvinio joj se za ovo (foto)

Kurir 09.12.2021
Srpski jutjuber Miloš Kostić poznat kao Kimi oglasio se na svom Instagram profilu nakon što je saznao da je njegova koleginica Kristina Kika Đukić izvršila samoubistvo. Naime, Kimi nije želeo mnogo da komentariše, ali je potom objavio i prepisku… »

Vesti dana »