Povezane vesti

"Je l' bi mi došao na sahranu? Ubila sam samu sebe": Isplivali jezivi snimci preminule Kike koji kidaju dušu (video)

"Je l' bi mi došao na sahranu? Ubila sam samu sebe": Isplivali jezivi snimci preminule Kike koji kidaju dušu (video)

Mondo 10.12.2021
Samoubistvo mlade influenserke šokirali su Srbiju, a od snimaka koji su osvanuli podilazi jeza. Samoubistvo mlade influenserke šokirali su Srbiju, a od snimaka koji su osvanuli podilazi jeza. Kristina Kika Đukić koja je izvršila samoubistvo bila je… »
Je l' bi mi došao na sahranu? Potresan snimak tragično preminule Kike: Pitanje koje je postavila kolegi gejmeru cepa srce…

Je l' bi mi došao na sahranu? Potresan snimak tragično preminule Kike: Pitanje koje je postavila kolegi gejmeru cepa srce…

Kurir 10.12.2021
Kristina Kika Đukić, koja je izvršila samoubistvo, bila je srpska gejmerka, jutjuberka i influenserka čiji Jutjub kanal "K1KA" broji oko 700 hiljada pretplatnika. Sada je na društvenim mrežama osvanuo snimak dok Kristina igra igricu sa saigračem, a… »
Uvredljiva pesma o pokojnoj Kiki nestala: Pesma Bake Praseta je l' te nije blam u kojoj je vređa sklonjena sa Jutjuba

Uvredljiva pesma o pokojnoj Kiki nestala: Pesma Bake Praseta je l' te nije blam u kojoj je vređa sklonjena sa Jutjuba

Kurir 10.12.2021
Jutjuberka Kristina Kika Đukić (21) izvršila je samoubistvo u iznajmljenom stanu u centru Beograda. Kristina je u žižu javnosti dospela pre dve godine zbog brutalnih svađa sa Bogdanom Ilićem, poznatijim kao Baka Prase. Bogdanović je tada objavio i… »
Skandalozno i sramno Hrvatski tiktoker ismeva smrt Kike, a izvinjene je još skandaloznije: Šaljem joj poruke ona se ne javlja

Skandalozno i sramno Hrvatski tiktoker ismeva smrt Kike, a izvinjene je još skandaloznije: Šaljem joj poruke ona se ne javlja

Kurir 10.12.2021
Jutjuberka Kristina Kika Đukić izvšila je samoubistvo pre dva dana u iznajmljenom stanu u centru Beograda. Kristina se borila sa nasiljem na društvenim mrežama, a tragična vest uzdrmala je mnoge. Međutim, influenser iz Hrvatske Antonio Oroz, koji… »
Isplivala prepiska preminule kike (21) sa srpskim jutjuberom: Kimija obuzela tuga, pa joj se izvinio

Isplivala prepiska preminule kike (21) sa srpskim jutjuberom: Kimija obuzela tuga, pa joj se izvinio

Blic 09.12.2021
Jutjuber Miloš Kostić poznat kao Kimi oglasio se na svom Instagram profilu nakon što je saznao da je njegova koleginica Kristina Kika Đukić izvršila samoubistvo. Naime, Kimi je objavio prepisku sa njom, koja je otkrila koliko je ona bila uz njega… »
Potresna poruka dečka preminule jutjuberke kike (21): "Zbogom, bebo moja, opet ćemo se videti"

Potresna poruka dečka preminule jutjuberke kike (21): "Zbogom, bebo moja, opet ćemo se videti"

Blic 09.12.2021
Poznata jutjuberka Kristina Kika Đukić izvršila je sinoć samoubistvo u iznajmljenom stanu u centru Beograda na Obilićevom vencu. Od Kristine se sad oprostio njen dečko Marko Tomović potresnim rečima na svom Instagram profilu, kako navodi… »

Vesti dana »