Povezane vesti

Nakon šest godina samoće Mina Kostić ponovo srećna: Konačno sam svoju ljubav dala nekome ko me nikad nije razočarao i…

Nakon šest godina samoće Mina Kostić ponovo srećna: Konačno sam svoju ljubav dala nekome ko me nikad nije razočarao i…

Kurir 10.12.2021
Pevačica Mina Kostić više puta je isticala da je imala veoma teško detinjstvo što se odrazilo na njene pogrešne izbore kada su muškarci u pitanju. Bila je u braku sa pevačem Igorom Kostićem sa kojim ima ćerku Anastasiju. - Moram da otkrijem… »
Nina Badrić: Volela bih da dođe vreme kada za nastup možeš uzeti 100.000 evra

Nina Badrić: Volela bih da dođe vreme kada za nastup možeš uzeti 100.000 evra

Nova 10.12.2021
„Hvala Bogu da ćemo za Novu godinu biti radno jer prošlu godinu smo svi odsjedili u svojim kućama. 30. sam na trgu u Budvi u Crnoj Gori, a 31. sam na svoje veliko veselje u Brčkom na trgu“, rekla je pevačica za „In Magazin“. Osvrnula se i na… »
Nije bila zaljubljena čitavu deceniju! Nina Badrić zaintrigirala region ljubavnim statusom: Radije ću živeti sama nego bilo…

Nije bila zaljubljena čitavu deceniju! Nina Badrić zaintrigirala region ljubavnim statusom: Radije ću živeti sama nego bilo…

Kurir 10.12.2021
Pevačica Nina Badrić važi za jednu od najlepših pevačica u regionu, a ono što sve intrigira jeste njen ljubavni život. Iako malo govori u javnosti o privatnim stvarima, pevačica je nedavno priznala da čak 10 punih godina nije bila zaljubljena, a… »
Nina Badrić: Radije ću živeti sama nego sa bilo kim

Nina Badrić: Radije ću živeti sama nego sa bilo kim

Nova 10.12.2021
Pevačica Nina Badrić otkrila je zašto joj status slobodne žene ne pada teško. Pevačica se osvrnula na priče o tome kako muzičari zarađuju neverovatne iznose u najluđoj noći. „Puno je medijskih kalkulacija i puno je medijskih neistina oko… »

Vesti dana »