Povezane vesti

Bivši igrač Zvezde hoće poligraf, obratio se i Vučiću: U MUP-u rade kursadžije

Bivši igrač Zvezde hoće poligraf, obratio se i Vučiću: U MUP-u rade kursadžije

Nova 10.12.2021
Vidak Bratić, srpski fudbalski trener, odgovorio je na saopštenje MUP-a u izjavi za Nova.rs. Vidak Bratić, nekadašnji fudbaler i dugogodišnji trenerski saradnik Nenada Lalatovića, doživeo je najveću životnu neprijatnost u Beogradu. Za Nova.rs… »
MUP se oglasio povodom hapšenja bivšeg fudbalera zvezde: ‘Vređao i pretio!’

MUP se oglasio povodom hapšenja bivšeg fudbalera zvezde: ‘Vređao i pretio!’

Hot sport 10.12.2021
Nije se dugo čekalo na odgovor MUP-a. Nekadašnji fudbaler Crvene zvezde, a sada uspešan trener Vidak Bratić našao se u centru pažnje, nakon što je uhapšen na Zvezdari. Javno se žalio na rad policijskih službenika, a ubrzo je MUP izdao… »
Policija objasnila zašto je privela bivšeg igrača Zvezde, podneta prijava

Policija objasnila zašto je privela bivšeg igrača Zvezde, podneta prijava

Nova 10.12.2021
Vidak Bratić, nekadašnji fudbaler i dugogodišnji trenerski saradnik Nenada Lalatovića, doživeo je najveću životnu neprijatnost u Beogradu. Za Nova.rs otkrio je da ga je interventna policija zaustavila, maltretirala i čak mu oduzela automobil za… »
Bivšeg trenera i igrača Vojvodine napala policija: "Udarali su me nogama u pleksus, oduzeli mi auto"

Bivšeg trenera i igrača Vojvodine napala policija: "Udarali su me nogama u pleksus, oduzeli mi auto"

Radio 021 10.12.2021
Bivši igrač i pomoćni trener Vojvodine Vidak Bratić tvrdi da je ga interventna policija u Beogradu zaustavila, maltretirala i da mu je oduzela automobil. Kako je dugogodišnji saradnik Nenada Lalatovića ispričao za portal Nova.rs, policija mu je… »
„Psihofizičko nasilje nad Bratićem i klasična represija policije, tužićemo sve“

„Psihofizičko nasilje nad Bratićem i klasična represija policije, tužićemo sve“

Nova 10.12.2021
Vidak Bratić, nekadašnji fudbaler i dugogodišnji trenerski saradnik Nenada Lalatovića, doživeo je najveću životnu neprijatnost u Beogradu, zbog čega je angažovao advokata. Za Nova.rs, Bratić je rekao da ga je interventna policija zaustavila… »
Bivšeg igrača Zvezde napala policija: Tukli su me, stavili lisice i oteli auto

Bivšeg igrača Zvezde napala policija: Tukli su me, stavili lisice i oteli auto

Nova 10.12.2021
Vidak Bratić, nekadašnji fudbaler i dugogodišnji trenerski saradnik Nenada Lalatovića, doživeo je najveću životnu neprijatnost u Beogradu. Za Nova.rs, Bratić je rekao da ga je interventna policija zaustavila, maltretirala i oduzela mu auto za koji… »

Vesti dana »