Povezane vesti

Radojičić pred Voždovac: Da odigramo u skladu sa potrebama

Radojičić pred Voždovac: Da odigramo u skladu sa potrebama

Sportski žurnal 10.12.2021
Trener Novog Pazara Dragan Radojičić rekao je da njegova ekipa protiv Voždovca mora da odigra bez kalkulacija i u skladu sa potrebama i da veruje da će u teškom meču to da donese željeni rezultat. – Siguran sam da ćemo borbenošću, zalaganjem… »
DŽerard protiv svog liverpula: Razumem "buku" oko meča, ali želim samo da Aston Vila ostvari dobar rezultat

DŽerard protiv svog liverpula: Razumem "buku" oko meča, ali želim samo da Aston Vila ostvari dobar rezultat

Večernje novosti 10.12.2021
Foto: EPA-EFE/MARTIN DIVISEK Svestan je legendarni fudbaler "crvenih" zašto se pred ovaj meč dosta priča o duelu na "Enfildu". - Zaista poštujem i razumem svu 'buku' koja se stvara oko utakmice, iz jasnih razloga. Za mene je najvažnija priprema ekipe… »
Džerard se vraća na Enfild: Svi su uzbuđeni, a ja…

Džerard se vraća na Enfild: Svi su uzbuđeni, a ja…

Vesti online 10.12.2021
Stiven Džerard vratiće se na Enfild ovog vikenda. Ali sa željom da njegova Aston Vila savlada Liverpul u meču 16. kola Premijer lige. Legendarni Stivi Dži vratiće se na mesto uspeha, ali ovoga puta kao menadžer kluba iz Birmingema. Njegov dolazak… »
Štoper Čukaričkog priznao: Dobili smo veliku šansu zbog Zvezde i Partizana

Štoper Čukaričkog priznao: Dobili smo veliku šansu zbog Zvezde i Partizana

Mozzart sport 10.12.2021
„Imamo ozbiljnu priliku da one tamo sezone igramo Ligu Konferencije“, poručio Stefan Šapić. Fudbaler Čukaričkog Stefan Šapić rekao je danas da očekuje tvrdu utakmicu protiv Radničkog iz Niša, kao i da se nada da će njegova ekipa još jedan… »
Uspeh "večitih" prilika i za Čukarički!

Uspeh "večitih" prilika i za Čukarički!

Sportske.net 10.12.2021
Fudbaler Čukaričkog Stefan Šapić rekao je danas da očekuje tvrdu utakmicu protiv Radničkog iz Niša, kao i da se nada da će njegova ekipa još jedan meč završiti bez primljenog gola. "Sigurno je da očekujem tvrdu utakmicu, po verovatno izuzetno… »

Vesti dana »