Povezane vesti

Osmani poručuje Vulinu: Nemoguće je promeniti istorijske činjenice

Osmani poručuje Vulinu: Nemoguće je promeniti istorijske činjenice

Slobodna Evropa 11.12.2021
Predsednica Kosova Vjosa Osmani je izjavila da negiranje ratnih zločina i rehabilitacija ratnih zločinaca predstavlja ponovni zločin. Ona je tako reagovala na izjavu ministra unutrašnjih poslova Srbije Aleksandra Vulina od 10. decembra da je masakar u… »
Vjosa Osmani osudila Vulinove izjave o masakru u Račku

Vjosa Osmani osudila Vulinove izjave o masakru u Račku

Danas 11.12.2021
Predsednica Kosova Vjosa Osmani pridružila se danas osudama izjave ministra policije Aleksandra Vulina, koji je juče rekao da je „masakr u Račku izmišljotina i laž“, prenosi Kosovo onlajn, pozivajući se na pisanje prištinskih medija na… »
Ministar policije Srbije o kritikama iz EU i SAD zbog Račka: Veliki se ljute

Ministar policije Srbije o kritikama iz EU i SAD zbog Račka: Veliki se ljute

Slobodna Evropa 11.12.2021
Ministar unutrašnjih poslova Srbije Aleksandar Vulin odgovorio je 11. decembra na kritike Evropske unije(EU) i Sjedinjenih Američkih Država(SAD) zbog njegove izjave o masakru u selu Račak na Kosovu i poručio da "ništa ne može da se uradi, a da… »
Vulin: Osuda EU i SAD dokaz da me ne žele u Vladi Srbije

Vulin: Osuda EU i SAD dokaz da me ne žele u Vladi Srbije

Radio sto plus 11.12.2021
„Kada premijer Kosova Aljbin Kurti objavi stvaranje Velike Albanije, EU i SAD ćute. Kada sud oslobodi dokazane ratne zločince Orića, Gotovinu i Haradinaja, EU i SAD ćute, kada Priština odbije da sprovede Briselski sporazum EU i SAD ćute, kada ja… »
Vulin: Osuda EU i SAD dokaz da me ne žele u Vladi Srbije

Vulin: Osuda EU i SAD dokaz da me ne žele u Vladi Srbije

Danas 11.12.2021
Ministar unutrašnjih poslova Aleksandar Vulin izjavio je da je osuda Evropske unije i Sjedinjenih Američkih država njegovog negiranja masakra u Račku na Kosovu 1999. godine, dokaz da oni ne žele da on bude član Vlade Srbije. „Kada premijer Kosova… »
EU i SAD osudile negiranje Račka, Vulin kaže – možda mi saobraćajka okonča život

EU i SAD osudile negiranje Račka, Vulin kaže – možda mi saobraćajka okonča život

N1 Info 11.12.2021
Evropska unija i Sjedinjene Američke Države osudile su negiranje masakra nad albanskim civilima u selu Račak na Kosovu 1999. godine, ukazujući na to da je ovaj zločin "dobro dokumentovan", piše Radio Slobodna Evropa. Ministar unutrašnjih poslova… »
Ministar Vulin o napadima zbog snimanja filma o Račku: Moja glava je mala cena za pravo Srba da se zbog tuđih laži ne stide…

Ministar Vulin o napadima zbog snimanja filma o Račku: Moja glava je mala cena za pravo Srba da se zbog tuđih laži ne stide…

Večernje novosti 11.12.2021
Foto: MUP Kada sud oslobodi dokazane ratne zločince Orića, Gotovinu i Haradinaja, EU i SAD ćute, kada Priština odbije da sprovede Briselski sporazum EU i SAD ćute, kada ja kažem istinu o Račku EU i SAD progovor, rekao je ministar policije… »

Vesti dana »