Povezane vesti

Miljana Kulić moli Mitroviće DA JE VRATE u Zadrugu!

Miljana Kulić moli Mitroviće DA JE VRATE u Zadrugu!

Svet & Skandal 11.12.2021
Posle diskfalifikacije iz Zadruge, jer je Zolu udarila štiklom u glavu, Miljana Kulić želi ponovo da se vrati u rijaliti. PRINTSCREEN/INSTAGRAM Ona se na Instagramu obratila svojim pratiocima, ali i Milici i Željku Mitroviću, sa molbom da je ponovo… »
Miljana moli da je vrate u zadrugu?! Obratila se produkciji nakon dikvalifikacije - "Osudite me, ne spavam noćima!"

Miljana moli da je vrate u zadrugu?! Obratila se produkciji nakon dikvalifikacije - "Osudite me, ne spavam noćima!"

Mondo 11.12.2021
Miljana Kulić se oglasila na svom Instagramu. Miljana Kulić se oglasila na svom Instagramu. Miljana Kulić diskvalifikovana je iz pete sezone rijalitija Zadruga zbog napada na bivšeg dečka Lazara Čolića Zolu, kom je raskrvarila i unakazila lice… »
Osudite me, nisam znala šta radim, ne spavam noćima! Miljanu objavila lekarski izveštaj, pa sad moli da se vrati u Zadrugu

Osudite me, nisam znala šta radim, ne spavam noćima! Miljanu objavila lekarski izveštaj, pa sad moli da se vrati u Zadrugu

Kurir 11.12.2021
Miljana Kulić diskvalifikovana je iz rijalitija "Zadruga" nakon što je bivšem dečku Lazaru Čoliću Zoli razbila štiklom glavom. Ona je nakon izbacivanja nastavila da pravi haos po Šimanovcima, a onda je više puta istakla da se ne kaje zbog svog… »
Otvoreno pismo: Miljana Kulić javno ucenjuje Milicu Mitrović?!

Otvoreno pismo: Miljana Kulić javno ucenjuje Milicu Mitrović?!

Svet plus 11.12.2021
Ponovo je poslala otvoreno pismo čelnici Pinka! Diskvalifikovana Miljana Kulić javno ucenjuje Milicu Mitrović. Objavila je i lekarski nalaz, gde se vide njeni problemi... Poznato je da je Miljana Kulić bivšem dečku Lazaru Čoliću Zoli razbila glavu… »

Vesti dana »