Povezane vesti

Đukanović odgovorio Markoviću: Izbori su jedino merilo, a ne ulica

Đukanović odgovorio Markoviću: Izbori su jedino merilo, a ne ulica

Danas 11.12.2021
Poslanik Srpske napredne stranke Vladimir Đukanović reagovao je na Tviteru na izjavu reditelja Gorana Markovića o njegovim očekivanjima od zahteva protesta koji se održavaju širom Srbije. „Znači, sada smo izašli na čistinu. Nikakva ekologija… »
Đukanović odgovorio Markoviću: Izbori su jedino merilo, a ne ulica

Đukanović odgovorio Markoviću: Izbori su jedino merilo, a ne ulica

N1 Info 11.12.2021
Poslanik Srpske napredne stranke Vladimir Đukanović reagovao je na Tviteru na izjavu reditelja Gorana Markovića o njegovim očekivanjima od zahteva protesta koji se održavaju širom Srbije. „Znači, sada smo izašli na čistinu. Nikakva ekologija… »
„Izbori su jedino merilo, a ne ulica“: Đukanović odgovorio Markoviću

„Izbori su jedino merilo, a ne ulica“: Đukanović odgovorio Markoviću

Nova 11.12.2021
Poslanik Srpske napredne stranke Vladimir Đukanović reagovao je na Tviteru na izjavu reditelja Gorana Markovića o njegovim očekivanjima od zahteva protesta koji se održavaju širom Srbije. „Znači, sada smo izašli na čistinu. Nikakva ekologija… »
Goran Marković: Što se mene tiče – jedini zahtev da ode Vučić

Goran Marković: Što se mene tiče – jedini zahtev da ode Vučić

N1 Info 11.12.2021
Reditelj Goran Marković izašao je na blokadu Gazele i pridružio se protestu ekoloških organizacija. On je poručio da je, što se njega tiče, jedini zahtev - da ode Aleksandar Vučić. „Nisam pratio zahteve i podele, ovde sam privatno došao… »
Goran Marković: Što se mene tiče – jedini zahtev da ode Vučić

Goran Marković: Što se mene tiče – jedini zahtev da ode Vučić

Danas 11.12.2021
Reditelj Goran Marković izašao je na blokadu Gazele i pridružio se protestu ekoloških organizacija. On je poručio da je, što se njega tiče, jedini zahtev – da ode Aleksandar Vučić. „Nisam pratio zahteve i podele, ovde sam privatno došao… »
Reditelj Goran Marković: Što se mene tiče jedini zahtev je da ode Vučić

Reditelj Goran Marković: Što se mene tiče jedini zahtev je da ode Vučić

Nova 11.12.2021
Reditelj Goran Marković izašao je na blokadu Gazele i pridružio se protestu ekoloških organizacija. On je poručio da je, što se njega tiče, jedini zahtev - da ode Aleksandar Vučić. „Nisam pratio zahteve i podele, ovde sam privatno došao… »

Vesti dana »