Povezane vesti

Zorana Mihajlović odgovorila Ćuti: Ako sam ja lejdi Magbet, ti si ser Oliver

Zorana Mihajlović odgovorila Ćuti: Ako sam ja lejdi Magbet, ti si ser Oliver

Nova 11.12.2021
Nakon što je Aleksandar Jovanović Ćuta poručio ministarki Zorani Mihajlović da je ona lejdi Magbet, koja peva labudovu pesmu, ubrzo se oglasila i Mihajlović na Instagram nalogu. Ministarstva rudarstva i energetike Zorana Mihajlović poručila je… »
Ćuta poručio Zorani Mihajlović: Vi ste lejdi Magbet, pevate labudovu pesmu

Ćuta poručio Zorani Mihajlović: Vi ste lejdi Magbet, pevate labudovu pesmu

Nova 11.12.2021
Ministarstva rudarstva i energetike Zorana Mihajlović poručila je danas organizatorima protesta da prestanu da prete nasiljem i da ponude program. Jedan od organizatora protesta ispred Ekološkog ustanka Aleksandar Jovanović Ćuta, odgovorio je… »
Mihajlović poručila Ćuti: Prestanite da pretite nasiljem, ponudite program

Mihajlović poručila Ćuti: Prestanite da pretite nasiljem, ponudite program

Nova 11.12.2021
Ministarstva rudarstva i energetike Zorana Mihajlović navela je danas da se o "programu u kojem su blokade, zaustavljanje infrastrukture i protivljenje razvoju" ne odlučuje na ulici, nego na izborima. „Krijete se iza ekoloških tema, koje su iznad… »
Mihajlović: Nastavak zloupotrebe teme životne sredine u predizbornoj kampanji

Mihajlović: Nastavak zloupotrebe teme životne sredine u predizbornoj kampanji

N1 Info 11.12.2021
Ministarka rudarstva i energetike Zorana Mihajlović poručila je da novi pozivi predstavnika Ekološkog ustanka Aleksandra Jovanovića Ćute na nasilnu promenu vlasti predstavljaju nastavak zloupotrebe teme životne sredine u predizbornoj kampanji… »
Zorana Mihajlović Ćuti: Prestanite da pretite nasiljem, ponudite program na izborima

Zorana Mihajlović Ćuti: Prestanite da pretite nasiljem, ponudite program na izborima

Danas 11.12.2021
Novi pozivi Aleksandra Jovanovića Ćute na nasilnu promenu vlasti predstavljaju nastavak zloupotrebe teme životne sredine u predizbornoj kampanji, rekla je potpredsednica Vlade i ministarka rudarstva i energetike Zorana Mihajlović. Ona je poručila da… »

Vesti dana »

Danas pretežno sunčano i toplije, vetar u slabljenju

Danas pretežno sunčano i toplije, vetar u slabljenju

Politika pre 46 minutajoš 20 povezanih
GIK: Ukupan broj birača u Beogradu – 1.602.112

GIK: Ukupan broj birača u Beogradu – 1.602.112

Danas pre 1 satjoš 16 povezanih
Svi beže: Rusi zadaju finalni udarac

Svi beže: Rusi zadaju finalni udarac

B92 pre 2 satajoš 12 povezanih