Повезане вести

Обрадовић остао мистериозан поводом пантерове повреде: Сагласио сам се са проценом доктора!

Обрадовић остао мистериозан поводом пантерове повреде: Сагласио сам се са проценом доктора!

Хот спорт 12.12.2021
Ни он не зна када ће се вратити. Кошаркаши Партизана синоћ су доживели трећи пораз ове сезоне, а од њих је билабоља екипа Цедевита Олимпије резултатом 89:96. Овај сусрет пропустио је и најбољи кошаркаш Партизана Кевин… »
Обрадовић о поразу од Цедевите, одсуству Пантера и повреди Копривице

Обрадовић о поразу од Цедевите, одсуству Пантера и повреди Копривице

Нова 12.12.2021
Тренер кошаркаша Партизана Жељко Обрадовић честитао је Цедевити Олимпији на победи и истакао да је његов тим изгубио зато што је играо лоше одбрану. Црно-бели су синоћ у 11.колу АБА лиге изгубили од тима из Љубљане… »
Из Бостона су дошли њега да гледају у Партизану! Плеј јасан: Нисам погрешио, радим са најбољим европским тренером!

Из Бостона су дошли њега да гледају у Партизану! Плеј јасан: Нисам погрешио, радим са најбољим европским тренером!

Мондо 12.12.2021
Јам Мадар је после пораза од Цедевита Олимпије причао са новинарима. Јам Мадар је после пораза од Цедевита Олимпије причао са новинарима. Партизан је заустављен, по први пут пред домаћим навијачима у АБА лиги. Код куће је… »
Обрадовић: Изгубили смо због лоше одбране

Обрадовић: Изгубили смо због лоше одбране

Данас 11.12.2021
Тренер кошаркаша Партизана Жељко Обрадовић изјавио је вечерас да је његов тим поражен од Цедевите Олимпије јер одбрана није била на нивоу који је екипа играла у последње време. Партизан је вечерас као домаћин поражен… »
"Пантер није могао, а онда на полувремену сам добио лоше вести!" Жељко Обрадовић открио зашто појединци нису Играли против…

"Пантер није могао, а онда на полувремену сам добио лоше вести!" Жељко Обрадовић открио зашто појединци нису Играли против…

Спортал блиц 11.12.2021
доживели су други пораз у оквиру , пошто је боља од црно-белих у "Штарк Арени" била , 89:96. Екипа на овој утакмици била је ослабљена неиграњем најбољег играча екипе, , док је током меча повреду доживео и млади центар … »
Шта се дешава са пантером: Жељко Обрадовић открио разлог одсуства најбољег стрелца Партизана

Шта се дешава са пантером: Жељко Обрадовић открио разлог одсуства најбољег стрелца Партизана

Вечерње новости 11.12.2021
ФОТО: КК Партизан/Дргана Стјепановић/АБА лига Тренер српског тима Жељко Обрадовић објаснио је зашто није било најбољег играча црно-белих, али и зашто у другом делу утакмице напаркет није улази Бајша Копривица. - Играли су… »
Директно из НБА лиге на утакмицу партизана! Американци стигли из Бостона и то због овог кошаркаша црно-белих! /фото/

Директно из НБА лиге на утакмицу партизана! Американци стигли из Бостона и то због овог кошаркаша црно-белих! /фото/

Спортал блиц 11.12.2021
Сви су гледали у њега, али само су га поједини препознали. Наиме, у питању је Бред Стивенс који је био на клупи Бостон Селтикса, а сада је председник кошаркашких операција франшизе тог клуба. , а тик поред терена се налази… »

Вести дана »