Povezane vesti

Raskomadaću te nasred izolacije! Karambol Maje i Cara - Filip poludeo zbog njenog bivšeg dečka i skočio na Marikovićevu

Raskomadaću te nasred izolacije! Karambol Maje i Cara - Filip poludeo zbog njenog bivšeg dečka i skočio na Marikovićevu

Mondo 12.12.2021
Ulazak Milana Jankovića Čorbe uneo je pometnju u vezu Maje Marinković i Filipa Cara. Ulazak Milana Jankovića Čorbe uneo je pometnju u vezu Maje Marinković i Filipa Cara. Bivši dečko Maje Marinković, Milan Janković Čorba stigao je u Zadrugu i to… »
Car uputio maji jezive pretnje: "Raskomadaću te nasred izolacije, slomiću ti prste"

Car uputio maji jezive pretnje: "Raskomadaću te nasred izolacije, slomiću ti prste"

Blic 12.12.2021
Maja Marinković legla je u izolaciji pored dečka Filipa Cara koji je bio besan kao ris zbog ulaska njenog bivšeg Milana Jankovića Čorbe. - Čemu se smeškaš? Jesi bila u kući? - pitao je Car. - Tražila sam te, ušla u kuću, otvorila vrata sobe… »
Karambol zbog ljubomore! Car posumnjao da je Maja otisla kod Čorbe, pa napravio haos

Karambol zbog ljubomore! Car posumnjao da je Maja otisla kod Čorbe, pa napravio haos

Alo 12.12.2021
Filip pobesneo pa počeo da vređa Maju. Maja Marinković je sredila frizuru, otišla do Bele kuće da nađe Filipa Cara, pa je otišla do sobe za izolaciju, gde je on izgoreo od besa. - Čemu se smeškaš? Jesi bila u kući? - pitao je Car. Printscreen -… »
Car se plaši majinog neverstva sa Čorbom! Odmah joj postavio ultimatum, zapretio joj raskidom samo ako vidi ovo

Car se plaši majinog neverstva sa Čorbom! Odmah joj postavio ultimatum, zapretio joj raskidom samo ako vidi ovo

Blic 12.12.2021
Maja Marinković i Filip Car raspravljali su se ispod pokrivača zbog ulaska njenog bivšeg dečka Milana Jankovića Čorbe u rijaliti program "Zadruga". - Nisam, nisam - pravdala se Maja. - Ja ne trpim takve stvari. Jer ja kofu g*vana jedem da bih bio sa… »

Vesti dana »