Povezane vesti

Udes odbojkašica Požarevca, lakše povrede četiri igračice

Udes odbojkašica Požarevca, lakše povrede četiri igračice

Sportski žurnal 12.12.2021
Autobus koji je prevozio odbojkašice Mladog radnika prevrnuo se na putu Pećinci – Buđanovci. U nezgodi je četiri igračice zadobilo poverde, tri su puštene, dok je jedna zadržana. U pitanju su lakše povrede. Tri odbojkašice su posle ukazane… »
U saobraćajnoj nezgodi povređene 4 igračice Mladog radnika

U saobraćajnoj nezgodi povređene 4 igračice Mladog radnika

N1 Info 12.12.2021
Na putu Pećinci - Buđanovci, u nedelju se prevrnuo autobus kojim su odbojkašice Mladog radnika putovale na meč sa Loznicom. U nezgodi su četiri devojke zadobile povrede, tri su puštene na kućno lečenje dok je jedna zadržana u bolnici. U sva… »
Poznato stanje povređenih odbojkašica: Trener najgore prošao, jedna devojka zadržana u Tiršovoj

Poznato stanje povređenih odbojkašica: Trener najgore prošao, jedna devojka zadržana u Tiršovoj

Večernje novosti 12.12.2021
Foto: OK Mladi Radbik/Instagram Tri odbojkašice su posle ukazane pomoći puštene, a jedna od njih je primljena na neurohirurgiju zbog curenja krvi uz uha i pregled je još u toku. Muškarac koji je povređen u udesu, prebačen je u bolnicu u Zemunu… »
Četiri odbojkašice i trener zbrinuti u bolnici posle nesreće: Prevrnuo im se autobus kod Pećinaca

Četiri odbojkašice i trener zbrinuti u bolnici posle nesreće: Prevrnuo im se autobus kod Pećinaca

Vesti online 12.12.2021
Četiri odbojkašice OK Mladi radnik iz Požarevca i njihov trener povređeni su kada je autobus sa prvim timom tog kluba sleteo u jarak kod Pećinaca. Nesreća se dogodila u nedelju na putu Pećinci – Buđanovci. Povređene devojčice smeštene su u… »
Autobus sa odbojkašicama sleteo u jarak, povređene devojke i trener iz Požarevca

Autobus sa odbojkašicama sleteo u jarak, povređene devojke i trener iz Požarevca

Sportske.net 12.12.2021
Odbojkašice Mladog Radnika iz Požarevca (uzrast od 14 do 16 godina), trebalo je da odigraju svoj meč i da se već polako vraćaju svojim kućama, ali je autobus sa ovom ekipom sleteo u jarak, javio je RTS. Desilo se to kod Pećinaca, a nakon tog… »
"Od straha su plakale, kada sam video autobus pomislio sam na najgore!" Potresna ispovest heroja koji je spasavao devojčice iz…

"Od straha su plakale, kada sam video autobus pomislio sam na najgore!" Potresna ispovest heroja koji je spasavao devojčice iz…

Sportal blic 12.12.2021
Danas je cela Srbija bila u šoku posle vesti da se Devojke su privremeno smeštene u obližnji hotel, a kako za "Blic" navode iz hitne pomoći u Pećincima, četiri devojčice koje su se žalile na bolove i prevezene su u Dečju bolnicu u Tiršovoj. U… »

Vesti dana »