Povezane vesti
Smanjuje se broj hospitalizovanih pacijenata
Jug press 12.12.2021
VRANJE-BUJANOVAC-SURDULICA-VLADIČIN HAN-BOSILEGRAD Na području Pčinjskog okruga prethodnog dana zaraza je potvrđena kod 25 lica, od testirane 234 osobe, saopštio je Gradski štab za vanredne situacije. Prema poslednjem preseku u Vranju je registrovano 13… »
Bolja epidemiološka situacija: 13 novozaraženih u Vranju
OK radio 12.12.2021
Prema poslednjim podacima Gradskog štaba za vanredne situacije, na kovid 19 testirane su 234 osobe sa teritorije Pčinjskog okruga. Analize su pokazale da je 25 lica zaraženo koronavirusom. Od ovog broja 13 su iz Vranja, 6 Bujanovca, 4 iz Surduilice i po… »
VIše otpusta nego prijema u kovid bolnice, na kiseoniku 37 pacijenata
OK radio 12.12.2021
U kovid ambulanti ATD tokom jučerašnjeg dana obavljeno je 120 pregleda, od čega je 39 prvih. Takođe, urađeno je 50 antigenskih testova. Od toga 13 je pozitivno na koronavirus. U kovid bolnicama ZC Vranje hospitalizovana su 52 pacijenta, svi su pozitivni… »
Vesti dana »
Vozio bez dozvole, usmrtio devojčicu (5), njenog mlađeg brata i roditelje povredio: Ovo je vozač iz Kraljeva koji je izazvao stravičnu nesreću FOTO
Nova pre 46 minutajoš 29 povezanih
Borba sa požarima u Srbiji: Situacija na Stolovima i u Deliblatskoj peščari
Naslovi.ai pre 6 minutajoš 68 povezanih
Požar u magacinu kurirske službe u Novom Sadu lokalizovan, dvoje povređeno
Naslovi.ai pre 36 minutajoš 56 povezanih
Vremenska prognoza: Sunčano i toplo uz najavu pljuskova i upozorenja
Naslovi.ai pre 56 minutajoš 42 povezane
Vanredna sednica Skupštine Srbije: Poslanici raspravljaju o rebalansu budžeta i KiM
Newsmax Balkans pre 2 satajoš 22 povezane


