Povezane vesti
Određen pritvor od 30 dana za trojicu osumnjičenih za ubistva u Glođanu
Beta 12.12.2021
Osnovni sud u Peći odredio je pritvor trojici ljudi osumnjičenih da su ubili tri osobe u selu Glodjane, u opštini Dečane. U saopštenju suda se kaže da je osumnjičenima H.M, KM i M.M odredjen pritvor u trajanju od 30 dana nakon što je sud ocenio da… »
Uhapšeni zbog pucnjave kod dečana ostaju iza rešetaka: Osumnjičenima za trostruko ubistvo na Kosmetu produžen pritvor
Mondo 12.12.2021
Zbog osnovane sumnje da su počinili krivično delo teško ubistvo i neovlašćeno držanje, kontrola ili posedovanje oružja produžen je pritvor H.M, K. M. i M. M. iz Glođana. Zbog osnovane sumnje da su počinili krivično delo teško ubistvo i neovlašćeno… »
Sud doneo odluku! Evo šta će biti sa osumnjičenima za trostruko ubistvo kod Dečana
Srbija danas 12.12.2021
Osnovni sud u Peći doneo odluku u vezi trojice osumnjičenih za ubistvo u Glođanu. Pritvor je produžen H.M. K. M. i M. M. zbog osnovane sumnje da su počinili krivično delo "teško ubistvo" i "neovlašćeno držanje, kontrola ili posedovanje oružja". Odlukom… »
Vesti dana »

Pojačan saobraćaj ka Jadranu, oprez zbog vremenskih uslova i umora vozača
Euronews pre 21 minutajoš 7 povezanih

Poljska policija dobila pojačanje: „Operacija Beograd“ dočekuje navijače Crvene zvezde
Danas pre 10 satijoš 7 povezanih