Povezane vesti

Pukla vodovodna cev u Kostolačkoj u Beogradu, propao kamion

Pukla vodovodna cev u Kostolačkoj u Beogradu, propao kamion

Politika 13.12.2021
U Beogradu je, zbog pucanja vodovodne cevi u Kostolačkoj ulici, kod broja 21, kroz kolovoz propao dostavni kamion, prenosi RTS, navodi Tanjug Kvar je prijavljen jutros oko 4:30, a ekipe Vodovoda su na terenu. Uskoro će, osim te, bez vode ostati i okolne… »
Izvučen kamion iz rupe u Kačerskoj, ulica zatvorena za saobraćaj (FOTO)

Izvučen kamion iz rupe u Kačerskoj, ulica zatvorena za saobraćaj (FOTO)

Danas 13.12.2021
Zbog pucanja ulične vodovodne cevi u Kačerskoj ulici u Beogradu, sinoć je kroz kolovoz propao dostavni kamion. On je danas izvučen iz rupe, ali je ulica još uvek zatvorena za saobraćaj. Vozač kamiona nije povređen. Kamion je u rupu dužine oko… »
Noge su mi propale u kanalizaciju, jedan točak me spasio - vozač čiji je kamion progutao asfalt o tome kako je izbegao veću…

Noge su mi propale u kanalizaciju, jedan točak me spasio - vozač čiji je kamion progutao asfalt o tome kako je izbegao veću…

Noizz 13.12.2021
"Patos na kamionu je pukao kako je kabina skoro cela propala u asfalt, noge su mi bile praktično u kanalizaciji. Uspeo sam nekako da izađam na suvozačeva vrata, ni sam ne znam kako, bio sam sam, a i bio je mrak", priča Goran Stojićević, vozač… »
Izvučen kamion koji je propao kroz rupu NA VOŽDOVCU: Dežurne ekipe odmah izašle na teren, kvar će biti saniran do kraja…

Izvučen kamion koji je propao kroz rupu NA VOŽDOVCU: Dežurne ekipe odmah izašle na teren, kvar će biti saniran do kraja…

Kurir 13.12.2021
Kvar u Kostolačkoj ulici prijavljen je prvi put Kontakt centru JKP "Beogradski vodovod i kanalizacija" danas u 4.30 časova ujutru. Dežurne ekipe preduzeća su na terenu konstatovale da se radi o kvaru na uličnom cevovodu promera 100mm, a, nažalost… »
Uspeo sam da izađem na bočna vrata: Vozač kamiona koji je propao kroz rupu na Voždovcu "Sve se desilo u sekundi"…

Uspeo sam da izađem na bočna vrata: Vozač kamiona koji je propao kroz rupu na Voždovcu "Sve se desilo u sekundi"…

Večernje novosti 13.12.2021
Foto: N. Skenderija Vozač kamiona Goran Stojićević ispričao je za "Novosti" kako se odigrala ova drama u ranim jutarnjim časovima: - Sve je bilo normalno, komšije kažu da je još juče pukla cev. Uspeo sam na bočna vrata da izađem. Oko tri jutros… »
Otvorio SE ASFALT U BEOGRADU, PROGUTAO KAMION! Haos na Voždovcu (FOTO, VIDEO)

Otvorio SE ASFALT U BEOGRADU, PROGUTAO KAMION! Haos na Voždovcu (FOTO, VIDEO)

Mondo 13.12.2021
Nezgoda se dogodila u jutarnjim satima. Nezgoda se dogodila u jutarnjim satima. Na uglu Kačerske i Kostolačke i ulice na Voždovcu došlo je do saobraćajne nezgode. Kako se može videti na snimku i fotografijama koji su osvanuli na društvenim… »
"Kamion je odjednom potonuo, ne znam šta me je snašlo" Oglasio se vozač koji je propao u rupu na asfaltu

"Kamion je odjednom potonuo, ne znam šta me je snašlo" Oglasio se vozač koji je propao u rupu na asfaltu

Srbija danas 13.12.2021
Vozač kamiona, koji je prevozio namirnice za Gerontološki centar, ostao je nepovređen. Gotovo cela kabina kamiona propala je jutros u rupu u asfaltu na Voždovcu, a do urušavanja asfalta došlo je zbog pucanja ulične vodovodne cevi u Kostolačkoj… »
Ispovest Gorana koji je kamionom propao kroz asfalt u Beogradu: Odjednom sam potonuo, puklo je staklo, patos

Ispovest Gorana koji je kamionom propao kroz asfalt u Beogradu: Odjednom sam potonuo, puklo je staklo, patos

Telegraf 13.12.2021
Kako kaže, jedva je uspeo da izađe na suvozačeva vrata. Vozač kamiona, Goran Stojičević, koji je na Voždovcu u Kostolačkoj ulici propao kroz asfalt, rekao je za Telegraf.rs da je sve desilo u sekundi, ali i da je imao sreće što se sve nije… »
Ovo do sada nismo videli- kamion propao kroz asfalt u Beogradu

Ovo do sada nismo videli- kamion propao kroz asfalt u Beogradu

U centar 13.12.2021
U Kačarskoj ulici na Voždovcu došlo je do prevrtanja kamiona koji je nakon toga praktično propao kroz asfalt. On je ispostavljao robu prodavnicama kada je upao u rupu i to zbog pucanja ulične vodovodne cevi. Kvar u Kostolačkoj ulici kod broja 21 je… »
Kako sneg u decembru, tako i kamion propao kroz rupu na asfaltu na Voždovcu

Kako sneg u decembru, tako i kamion propao kroz rupu na asfaltu na Voždovcu

Noizz 13.12.2021
"Nije nas iznenadio sneg u decembru, nego što je pao u nedelju", piše jedan korisnik Tvitera opisujući situaciju koja je zadesila i daljeneočišćeni Beograd, ali i dobar deo Srbije. Na mrežama se dele i fotke polomljenih grana i celog drveća koje… »
Kako je nastala rupa na Voždovcu? Noćas pukla cev, ekipe na terenu, očekuje se nestanak vode u celom kraju (foto)

Kako je nastala rupa na Voždovcu? Noćas pukla cev, ekipe na terenu, očekuje se nestanak vode u celom kraju (foto)

Večernje novosti 13.12.2021
Foto: Printskrin/Instagram/Moj Beograd Kvar je prijavljen jutros oko 4.30, a ekipe Vodovoda su na terenu. Uskoro će, osim te, bez vode ostati i okolne ulice na Voždovcu. Foto: Фото: Инстаграм/Мој Београд POGLEDAJ GALERIJU… »
Otkriveno zbog čega je nastala rupa u ulici na Voždovcu! Asfalt progutao ceo kamion - ekipe su na terenu

Otkriveno zbog čega je nastala rupa u ulici na Voždovcu! Asfalt progutao ceo kamion - ekipe su na terenu

Srbija danas 13.12.2021
Kvar je prijavljen jutros oko 4:30. Jutros oko 8.50 na Voždovcu, na gulu Kačarske i Kostolačke ulice došlo je do širenja pukotine u asfaltu koja je nastala usled pucanja cevi noćas oko 3 časa po ponoći. Kvar je prijavljen jutros oko 4:30, a ekipe… »
Pukao asfalt i progutao kamion: Haos u delu Beograda, asfalt puca i na drugim mestima (foto, video)

Pukao asfalt i progutao kamion: Haos u delu Beograda, asfalt puca i na drugim mestima (foto, video)

Blic 13.12.2021
Na uglu Kačerske i Kostolačke ulice u Beogradu jutros oko 8 sati, kako stanari ulice navode, došlo je do pucanja asfalta zbog čega je kamion upao u rupu. Oni na društvenim mrežama dele apel za vozače da zaobilaze ove ulice, jer primećuju da asfalt… »
Kamion u Beogradu propao kroz rupu na asfaltu, pukla vodovodna cev (VIDEO)

Kamion u Beogradu propao kroz rupu na asfaltu, pukla vodovodna cev (VIDEO)

Luftika 13.12.2021
U Beogradu je, zbog pucanja vodovodne cevi u Kostolačkoj ulici, kod broja 21, kroz kolovoz propao dostavni kamion, prenosi RTS. Kamion je celim prednjim delom upao u rupu. Čovek je najveće govno, kič i greška prirode! Miloš vozi kamion u Kanadi, za… »
Drama na Voždovcu! Otvorio se asfalt, rupa usisala kamion (foto/video)

Drama na Voždovcu! Otvorio se asfalt, rupa usisala kamion (foto/video)

Srbija danas 13.12.2021
Zabrinuti ljudi upozoravaju sugrađane da zaobilaze ovaj deo grada. Na uglu Kostolačke i Kačerske ulice na Voždovcu došlo je do saobraćajne nezgode. Naime, otvorio se asfalt i jedan kamion je celim prednjim delom upao u rupu. Fotografija i video… »
Noć u Beogradu: Bez saobraćajnih nezgoda, najviše se javljali astmatičari

Noć u Beogradu: Bez saobraćajnih nezgoda, najviše se javljali astmatičari

Blic 13.12.2021
U Beogradu tokom protekle noći nije bilo saobraćajnih nezgoda, rečeno je Tanjugu u Hitnoj pomoći. Dežurale su 24 ekipe, a bilo je ukupno 75 intervencija, od toga 13 na javnom mestu. Do 6:00 časova ujutru je, prema rečima dežurnog lekara… »
Mirna noć u Beogradu: Bez saobraćajnih nezgoda, Hitna intervenisala 14 puta na javnim mestima

Mirna noć u Beogradu: Bez saobraćajnih nezgoda, Hitna intervenisala 14 puta na javnim mestima

Kurir 13.12.2021
Hitna pomoć u Beogradu imala je 78 intervencija tokom noći, od čega je 14 bilo na javnim mestima, a saobraćajnih nezgoda i pored snega i poledice nije bilo. Kako su istakli, nekoliko poziva građana bilo je zbog ortopedskih povreda. Hitna pomoć je… »

Vesti dana »