Povezane vesti

"Moji ne žele da se udam, teško im je": Srpska pevačica o venčanju sa fudbalerom: "Ako bude svadbe, moj tata će…

"Moji ne žele da se udam, teško im je": Srpska pevačica o venčanju sa fudbalerom: "Ako bude svadbe, moj tata će…

Blic 13.12.2021
Tamara Milutinović i fudbaler Darko Jevtić, koji trenutno igra za fudbalski klub Rubin Kazanj, više ne kriju ljubavnu vezu od očiju javnosti, a pevačica je sada progovorila i o svadbi. - Neće mi smetati ako me budu nazivali ženom ili devojkom… »
Neće mi smetati da me zovu žena fudbalera! Naša pevačica progovorila o svadbi: Moji roditelji su ga prihvatili fenomenalno!

Neće mi smetati da me zovu žena fudbalera! Naša pevačica progovorila o svadbi: Moji roditelji su ga prihvatili fenomenalno!

Kurir 13.12.2021
Tamara Milutinović i fudbaler Darko Jevtić, koji trenutno igra za fudbalski klub Rubin Kazanj, više ne kriju svoju ljubavnu vezu od očiju javnosti. - Ne volim da pričam o svom privatnom životu, videli ste sve na mom Instagramu. Lepo mi je, uživam… »
Tamara Milutinović progovorila o vezi s Darkom Jevtićem, pa priznala: Želim da budem žena fudbalera!

Tamara Milutinović progovorila o vezi s Darkom Jevtićem, pa priznala: Želim da budem žena fudbalera!

Vesti online 13.12.2021
Tamara Milutinović i fudbaler Darko Jevtić, koji trenutno igra za fudbalski klub Rubin Kazanj, više ne kriju svoju ljubavnu vezu od očiju javnosti. Popularna folk pevačica, nakon turbulentnog perioda kada je ljubavni život u pitanju, napokon uživa… »

Vesti dana »