Povezane vesti

Devojka mi je priznala da je imala s*ks sa mojim šefom: Na poslovnoj večeri su počeli da se gledaju, a onda su oboje otišli…

Devojka mi je priznala da je imala s*ks sa mojim šefom: Na poslovnoj večeri su počeli da se gledaju, a onda su oboje otišli…

Kurir 13.12.2021
Aninimni muškarac poslao je mejl u kome je napisao da je pozvao je svoju devojku na poslovnu večeru, ali nije ni očekivao da će ona početi da očijuka sa njegovim šefom. - Moja nova devojka je priznala da je imala s*ks sa mojim šefom na našoj… »
Našla sam je posle 2 dana i udarila sam je! Anastasija prvi put o tuči zbog Cece - Mama nas je nakon toga sklonila

Našla sam je posle 2 dana i udarila sam je! Anastasija prvi put o tuči zbog Cece - Mama nas je nakon toga sklonila

Mondo 13.12.2021
Anastasija Ražnatović je tada imala 12 godina. Anastasija Ražnatović je tada imala 12 godina. Anastasija Ražnatović je dete poznatih roditelja, a s tim teretom je vremenom naučila da se nosi. Mlada pevačica priznala je prvi put da se potukla dok… »
Anastasija se potukla zbog cece Pevačica otvorila dušu: Svi su bili šokirani

Anastasija se potukla zbog cece Pevačica otvorila dušu: Svi su bili šokirani

Večernje novosti 13.12.2021
Foto: Instagram - Sećam se školskih dana tada, kada je mama bila kod kuće sa nanogicom. Imala sam 12 godina i pravila sam se potpuno luda. Kao da se ništa ne dešava, a novine su brujale. Mama je bila na svim naslovnim stranama. Pisalo se šta će… »
Rođena majka me prodala zbog muškarca: Ubedila me da sam luda pa me kljukala lekovima, a onda se priča još zakomplikovala…

Rođena majka me prodala zbog muškarca: Ubedila me da sam luda pa me kljukala lekovima, a onda se priča još zakomplikovala…

Kurir 13.12.2021
Devojka pod imenom Alena Sanki posumnjala je da nešto nije u redu sa njenom vezom kad je tadašnji dečko postao jako blizak s njenom majkom. - Moja mama je spavala s mojim dečkom 8 meseci do dana pre mog 18. rođendana, a onda je otišla s njim i od… »

Vesti dana »