Povezane vesti

Baka Prase je napravio veliki problem! Vojaž progovorio o smrti Kike Đukić - "Bacio je hejt na mene i na nju!"

Baka Prase je napravio veliki problem! Vojaž progovorio o smrti Kike Đukić - "Bacio je hejt na mene i na nju!"

Mondo 13.12.2021
Mihajlo Veruović Vojaž o smrti Kristine Kike Đukić i Baki Prasetu. Mihajlo Veruović Vojaž o smrti Kristine Kike Đukić i Baki Prasetu. Bogdan Ilić, poznatiji kao Baka Prase, u svom poslednjem snimku na Jutjubu govorio je o smrti mlade influenserke… »
Baka Prase je bacio ogroman hejt na nju, kao i na mene! Vojaž progovorio o smrti Kike, priznao šta ga je mučilo zbog…

Baka Prase je bacio ogroman hejt na nju, kao i na mene! Vojaž progovorio o smrti Kike, priznao šta ga je mučilo zbog…

Kurir 13.12.2021
Jutjuberka Kristina Kika Đukić oduzela je sebi život, te su se mnoge javne ličnosti oglašavale na ovu temu. Tim povodom sada se oglasio Mihajlo Veruović, poznatiji kao Vojaž, koji je takođe bio žrtva sajber nasilja. Baka Prase snimio je video i… »
Džabe suze! Licemer: Baka Prase se nije pokajao! Plakao je jer se uplašio mogućih posledica!

Džabe suze! Licemer: Baka Prase se nije pokajao! Plakao je jer se uplašio mogućih posledica!

Kurir 13.12.2021
Stručnjaci upozoravaju da je kasno za izvinjenja i da je Bogdan Ilić u videu koji je objavio u subotu na Jutjubu poslao jasnu poruku da se nije pokajao, već da se uplašio mogućih posledica nakon smrti Kristine Đukić. Nakon samoubistva srpske… »

Vesti dana »