Повезане вести
Решења заснована на природи - одговор на климатске промене
Политика 14.12.2021
Решења заснована на природи имају кључну улогу у ублажавању климатских промена и смањењу ризика од катастрофа, изјавио је Борис Ерг, директор Регионалне Канцеларије за источну Европу и централну Азију Међународне уније за… »
ИУЦН: Србији неопходна примена решења заснованих на природи да би се ублажиле климатске промене
Нови магазин 14.12.2021
Канцеларија за источну Европу и централну Азију Међународне уније за заштиту природе (ИУЦН) саопштила је данас да је Србији неопходна примена концепта Решења занована на природи (РЗП), који поред осталог подразумева… »
Међународна унија за заштиту природе: Ризик од поплава препознат у Србији као нарастајућа претња
Данас 14.12.2021
Ризик од поплава препознат је у Србији као нарастајућа претња за људе и њихову имовину, јер поплава погађа око 22 одсто становништва у 38 општина, саопштила је данас Међународна унија за заштиту природе (ИУЦН). На радном ручку… »
Вести дана »
Ђурић: Погурати питање проширења ЕУ у 2026; Значајно назадовање у дијалогу због неконструктивног приступа Приштине
РТВ пре 5 минутајош 19 повезаних
Нова дигитална платформа: Грађани Србије од данас могу да прате цене у трговинским ланцима
Еуроневс пре 55 минутајош 14 повезаних
Почетак примене Закона "Свој на своме" за упис права својине на непокретностима у Србији
Наслови.аи пре 21 минутајош 30 повезаних
Србија у друштву Пакистана, Зимбабвеа, Салвадора: Стање грађанских слобода "под репресијом"
Н1 Инфо пре 2 сатајош 12 повезаних




