Povezane vesti

Sin istaknutog člana SNS-a osumnjičen za pokušaj ubistva, nožem napao dvojicu muškaraca

Sin istaknutog člana SNS-a osumnjičen za pokušaj ubistva, nožem napao dvojicu muškaraca

Luftika 14.12.2021
Aleksandar Milojević, sin kontroverznog srpskog političara sa Kosova Zorana Milojevića Zelje, osumnjičen je da je u petak uveče na Kopaoniku nožem nasrnuo na 36-godišnjeg i naneo mu teške povrede opasne po život. Kako saznaje Krik, Milojeviću je… »
Kossev: Milojević potvrdio da mu je sin uhapšen, kaže – delovao u samoodbrani

Kossev: Milojević potvrdio da mu je sin uhapšen, kaže – delovao u samoodbrani

N1 Info 14.12.2021
Kontroverzni političar Zoran Milojević Zelja, bivši član izvršnog odbora i poverenik za Kosovo Srpske napredne stranke, potvrdio je da je njegov sin uhapšen pod sumnjom za ubistvo u pokušaju, piše Kossev. On navodi da se mladić sam predao i da je… »
KRIK: Sin Zelje osumnjičen za pokušaj ubistva, Tužilaštvo potvrdilo pritvor

KRIK: Sin Zelje osumnjičen za pokušaj ubistva, Tužilaštvo potvrdilo pritvor

Glas Zaječara 14.12.2021
Aleksandar Milojević, sin kontroverznog srpskog političara sa Kosova Zorana Milojevića Zelje, osumnjičen je da je u petak uveče na Kopaoniku nožem napao tridesetšestogodišnjeg muškarca i ugrozio mu život, saznaje KRIK. Milojeviću je određen… »
Ko je Zeljin sin koji je izbo mladića: Od droge i oružja do pretnji i otmica

Ko je Zeljin sin koji je izbo mladića: Od droge i oružja do pretnji i otmica

Nova 14.12.2021
Aleksandar Milojević, sin člana Srpske napredne stranke (SNS) Zorana Milojevića Zelje u četvrtak uveče je na Kopaoniku nožem napao muškarca (36) i ugrozio mu život. To je samo jedno u nizu krivično delo koje je mladi Milojević počinio, budući… »
Sin bivšeg istaknutog funkcionera SNS sa Kosova osumnjičen za pokušaj ubistva na Kopaoniku

Sin bivšeg istaknutog funkcionera SNS sa Kosova osumnjičen za pokušaj ubistva na Kopaoniku

Radio 021 14.12.2021
Aleksandar Milojević, sin kontroverznog političara sa Kosova Zorana Milojevića Zelje, osumnjičen je da je u petak uveče na Kopaoniku nožem napao tridesetšestogodišnjeg muškarca i ugrozio mu život. Milojeviću je određen pritvor, saznaje KRIK… »
Oglasio se Milojević: Moj sin je delovao u samoodbrani, sam se javio policiji

Oglasio se Milojević: Moj sin je delovao u samoodbrani, sam se javio policiji

Nova 14.12.2021
MUP Kraljevo je prošle nedelje saopštio da su pripadnici MUP-a u Raški uhapsili A.M. (29) iz Beograda, koji je osumnjičen za ubistvo u pokušaju. Nakon što je Krik danas objavio da se radi o sinu Zorana Milojevića Zelje, Milojević je potvrdio ovu… »
KRIK: Sin Zelje osumnjičen za pokušaj ubistva, Tužilaštvo potvrdilo pritvor

KRIK: Sin Zelje osumnjičen za pokušaj ubistva, Tužilaštvo potvrdilo pritvor

N1 Info 14.12.2021
Aleksandar Milojević, sin kontroverznog srpskog političara sa Kosova Zorana Milojevića Zelje, osumnjičen je da je u petak uveče na Kopaoniku nožem napao tridesetšestogodišnjeg muškarca i ugrozio mu život, saznaje KRIK. Milojeviću je određen… »
Pokušaj ubistva na Kopu: Sin istaknutog naprednjaka Zelje izbo mladića

Pokušaj ubistva na Kopu: Sin istaknutog naprednjaka Zelje izbo mladića

Nova 14.12.2021
Aleksandar Milojević, sin člana Srpske napredne stranke (SNS) Zorana Zelje Milojevića, predao se policiji nakon što je nožem napao izbo mladića na Kopaoniku i tom prilikom naneo mu teške povrede, nezvanično saznaje Nova.rs. U napadu je pretučen… »

Vesti dana »