Povezane vesti

Kristofer Hil tokom pretresa u Senatu: Srbiji nudimo bolji model od kineskog i ruskog

Kristofer Hil tokom pretresa u Senatu: Srbiji nudimo bolji model od kineskog i ruskog

Glas Amerike 14.12.2021
VAŠINGTON — Kandidat za novog američkog ambasadora u Srbiji Kristofer Hil poručio je pred Odborom za spoljne poslove američkog Senata, tokom pretresa o svojoj nominaciji, da ga zabrinjava to što se Beograd okreće Rusiji za određene nabavke za… »
Kristofer Hil: BiH je ključno pitanje za našu saradnju sa Srbijom u budućnosti

Kristofer Hil: BiH je ključno pitanje za našu saradnju sa Srbijom u budućnosti

N1 Info 14.12.2021
Kandidat za američkog ambasadora u Beogradu Kristofer Hil izjavio je večeras u Senatu SAD da postoje brojna pitanja koje ga brinu u vezi sa današnjom Srbijom i Balkanom. Tokom pretresa pred Odborom Senata za spoljne poslove, što je prvi korak u… »
Kristofer Hil: Brinu me brojna pitanja u vezi sa današnjom Srbijom i Balkanom

Kristofer Hil: Brinu me brojna pitanja u vezi sa današnjom Srbijom i Balkanom

Beta 14.12.2021
Kandidat za američkog ambasadora u Beogradu Kristofer Hil izjavio je večeras u Senatu SAD da postoje brojna pitanja koja ga brinu u vezi sa današnjom Srbijom i Balkanom. Tokom pretresa pred Odborom Senata za spoljne poslove, što je prvi korak u… »
Hil: Ohrabriću Srbiju da se angažuje radi kompromisa sa Prištinom

Hil: Ohrabriću Srbiju da se angažuje radi kompromisa sa Prištinom

RTV 14.12.2021
VAŠINGTON - Srbija je ključni faktor za stabilnost i napredak Zapadnog Balkana, izjavio je danas kandidat za novog američkog ambasadora u Srbiji Kristofer Hil i pozvao Beograd da normalizuje odnose sa Prištinom. Hil je, tokom pretresa pred Odborom za… »
Christopher Hill: Srbija je ključ za stabilnost Zapadnog Balkana

Christopher Hill: Srbija je ključ za stabilnost Zapadnog Balkana

Slobodna Evropa 14.12.2021
Sjedinjene Američke Države (SAD) zajedno sa evropskim partnerima nastavljaju da podržavaju razvoj Srbije kao moderne i uspešne evropske zemlje, u miru sa svojim susedima, rekao je u utorak, 14. decembra, američki diplomata Kristofer Hil (Christopher… »
Kristofer Hil: Postoje brojna pitanja koje me brinu u vezi sa današnjom Srbijom i Balkanom

Kristofer Hil: Postoje brojna pitanja koje me brinu u vezi sa današnjom Srbijom i Balkanom

Radio sto plus 14.12.2021
Tokom pretresa pred Odborom Senata za spoljne poslove, što je prvi korak u procesu potvrdjivanja njegove nominacije za ambasadora u Beogradu, Hil je rekao da će za saradnju SAD i Srbije od ključnog značaja biti odnos vlade u Beogradu prema Bosni i… »
Možda se samo šalio? Kristofer Hil pozvao Srbiju da prizna lažnu državu Kosovo

Možda se samo šalio? Kristofer Hil pozvao Srbiju da prizna lažnu državu Kosovo

Srbija danas 14.12.2021
Kandidat za novog američkog ambasadora u Srbiji nastavlja da tera po svom. Srbija je ključni faktor za stabilnost i napredak Zapadnog Balkana, izjavio je danas kandidat za novog američkog ambasadora u Srbiji Kristofer Hil i pozvao Beograd da… »

Vesti dana »