Povezane vesti

Posle 9 nedelja rekli su da srce ne kuca: Pevačica o bolnom gubitku bebe

Posle 9 nedelja rekli su da srce ne kuca: Pevačica o bolnom gubitku bebe

Nova 15.12.2021
Pevačica Vlatka Pokos otvorila je dušu o bolnom iskustvu koje je doživela kada je pre 15 godina izgubila bebu, želeći da na taj način pruži podršku ženama koje su prošle kroz istu traumu. Vlatka se sa spontanim pobačajem suočila kada je imala… »
Posle 9 nedelja trudnoće rekla mi je da maleno srce ne kuca: Pevačica o bolnom gubitku bebe tokom razvoda, suze su joj same…

Posle 9 nedelja trudnoće rekla mi je da maleno srce ne kuca: Pevačica o bolnom gubitku bebe tokom razvoda, suze su joj same…

Kurir 15.12.2021
Pevačica Vlatka Pokos otvorila je dušu o bolnom iskustvu koje je doživela kada je pre 15 godina izgubila bebu, želeći da na taj način pruži podršku ženama koje su prošle kroz istu traumu. Vlatka se sa spontanim pobačajem suočila kada je imala… »
"Obuzela me nemoć, suze su tekle danima": Trudnu pevačicu ostavio muž, borila se sama a onda je izgubila i bebu

"Obuzela me nemoć, suze su tekle danima": Trudnu pevačicu ostavio muž, borila se sama a onda je izgubila i bebu

Mondo 15.12.2021
Pevačica se prisetila gubitka i najtežeg perioda svog života. Pevačica se prisetila gubitka i najtežeg perioda svog života. Pevačica Vlatka Pokos pre 15 godina izgubila je bebu ali se od tog gubitka nikad nije oporavila. Ona je ovom prilikom… »

Vesti dana »