Povezane vesti

Šok na suđenju za ubistvo Ikonopisac: Imam hiv, bavio sam se prostitucijom, a ljubavnici su mi bili beogradski lekari i…

Šok na suđenju za ubistvo Ikonopisac: Imam hiv, bavio sam se prostitucijom, a ljubavnici su mi bili beogradski lekari i…

Kurir 15.12.2021
Ikonopiscu Vladanu Grahovcu (30) iz Raške jutros je počelo ponovo da se sudi u Višem sudu u Nišu za ubistvo Jelice Tatarovski (82), za koje je već osuđen na 30 godina zatvora. Apelacioni sud je uvažio žalbu odbrane da je nejasno poreklo novca u… »
Ikonopisac o zločinu: Nisam ubio Jelicu zbog para, izdržavali su me ljubavnici

Ikonopisac o zločinu: Nisam ubio Jelicu zbog para, izdržavali su me ljubavnici

Nova 15.12.2021
Vladan Grahovac iz Raške (27) kojem se pred Višim sudom u Nišu ponovo sudi za teško ubistvo Nišlijke Jelice Tartarovski (82), negirao je danas da je starici svirepo usmrtio iz koristoljublja. Kazao je da nije imao potrebu da joj ukrade 760 evra, što… »
"Lekari i arhitekte s kojima sam bio u vezi snadbevali su me drogom": Ikonopisac koji je osuđen na 30 godina zbog brutalnog…

"Lekari i arhitekte s kojima sam bio u vezi snadbevali su me drogom": Ikonopisac koji je osuđen na 30 godina zbog brutalnog…

Blic 15.12.2021
"Još smatram sebe krivim, kajem se najiskrenije mi je žao, imam ogromnu grižu savesti koja prelazi u patološku. Izvinjavam se još jednom i prihvatam kaznu samo ne razumem koristoljublje koje se navodi u presudi. Sa Jelicom Tatarovski sam imao jako… »

Vesti dana »