Povezane vesti

Tableta od 40 miligrama mu je za malo uništila život: Golman Ajaksa prošao kroz pakao – greške se kažnjavaju!

Tableta od 40 miligrama mu je za malo uništila život: Golman Ajaksa prošao kroz pakao – greške se kažnjavaju!

Hot sport 15.12.2021
Težak period je iza njega. Golman Ajaksa Andre Onana odslužio je svoju devetomesečnu suspenziju zbog pozitivnog rezultata na doping testu. Njega je jedne večeri bolela glava, želeo je da uzme lek koji mu je prepisan, ali ga je zamenio sa onim koje je… »
„Zapanjujuće kako pilula od 40 miligrama može da vam uništi život“

„Zapanjujuće kako pilula od 40 miligrama može da vam uništi život“

Nova 15.12.2021
Bio je velika golmanska nada, delovalo je da živi život iz snova, a onda ga je jedna greška vratila unazad. Život mu je pokazao onu drugu stranu. Andre Onana, golman Ajaksa i saigrač našeg Dušana Tadića, otkrio je kako je jedna nesmotrena odluka… »
"Jesam li ja narkoman?" tableta od 40 miligrama mi uništila život: Tadićev saigrač prošao kroz agoniju zbog "dopinga"

"Jesam li ja narkoman?" tableta od 40 miligrama mi uništila život: Tadićev saigrač prošao kroz agoniju zbog "dopinga"

Mondo 15.12.2021
Golman Andre Onana je zbog dopinga bio suspendovan iz fudbala i to se odrazilo na njegovu karijeru. Golman Andre Onana je zbog dopinga bio suspendovan iz fudbala i to se odrazilo na njegovu karijeru. Kamerunski golman Andre Onana (25) vratio se na gol… »

Vesti dana »